obchod bushman

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

obchod bushman

Poslaťod sally » 17 Jún 2010, 12:27

Máte s nimi niekto skúsenosť? Bol som sa doň pár krát pozrieť a niečo málo z ich sortimentu ma zaujalo (košele...). Počul som na nich kritiku, že majú pomerne nekvalitné šitie a ich oblečenie sa rado po čase používania rozpadá. Stalo sa to aj vám?
O tom, že majú extrémne premrštené ceny (za košeľu 40e :lol: ) a predavačov(predavačky), čo prírodu videli len spoza okna autobusu ani nevravím.
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: obchod bushman

Poslaťod atti.hombre » 17 Jún 2010, 17:21

Ja som od nich mal v ruke také vrece na chrbát-imidžový baťoh...celkom zaujímavé riešenie...ále tá cena!
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: obchod bushman

Poslaťod Snypo » 19 Jún 2010, 13:58

OFF kolese kvalitne za par centov - olivove vojenske nemecke/britske - odparete vlajočky a hotovo OFF
Obrázok užívateľa
Snypo
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 29 Sep 2008, 17:31
Bydlisko: Šalgovík - metropola východu
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 37 x

Re: obchod bushman

Poslaťod sally » 19 Jún 2010, 17:10

snypo - mohol by si mi prosím svoj príspevok vysvetliť? Vôbec mu nerozumiem a netuším, čo si ním chcel povedať. :)
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: obchod bushman

Poslaťod Snypo » 19 Jún 2010, 17:15

Off topic prispevok je reakcia na toto:
sally píše:...a niečo málo z ich sortimentu ma zaujalo (košele...). Počul som na nich kritiku, že majú pomerne nekvalitné šitie a ich oblečenie sa rado po čase používania rozpadá...O tom, že majú extrémne premrštené ceny (za košeľu 40e :lol: ) ...
Obrázok užívateľa
Snypo
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 29 Sep 2008, 17:31
Bydlisko: Šalgovík - metropola východu
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 37 x

Re: obchod bushman

Poslaťod sally » 19 Jún 2010, 23:12

aha, jasne :lol: ma tam zneistilo to "kolese" co malo byt zrejme "kosele" :oops:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: obchod bushman

Poslaťod Komisár » 05 Júl 2010, 10:43

Páni, bušmen je imidžovka... Odporúčam zohnať niečo , čo stojí menej a je tiež z bavlny. Jediné, čo je fajn, sú voskované kabáty, ale tie by som zasa odporučil od inej značky (drizabone - to mám ja, barbour a podobne).
Что ни патрон - то враг.
Obrázok užívateľa
Komisár
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 05 Júl 2010, 10:30
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 9 x

Re: obchod bushman

Poslaťod Jaren » 07 Júl 2010, 13:26

sally píše:Máte s nimi niekto skúsenosť? Bol som sa doň pár krát pozrieť a niečo málo z ich sortimentu ma zaujalo (košele...). Počul som na nich kritiku, že majú pomerne nekvalitné šitie a ich oblečenie sa rado po čase používania rozpadá. Stalo sa to aj vám?
O tom, že majú extrémne premrštené ceny (za košeľu 40e :lol: ) a predavačov(predavačky), čo prírodu videli len spoza okna autobusu ani nevravím.



Ja mam od nich košeľu (bol to darček), a nemám problémy so šitím. Mám ju asi 6 rokov. Ak sa medzitým nezhoršili. Len tie ceny. :(
Obrázok užívateľa
Jaren
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Júl 2010, 15:43
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 6 x

Re: obchod bushman

Poslaťod sally » 07 Júl 2010, 13:40

Za cenu košele od Bushmana mám košeľu z hudyho alebo od 5.11/blackhawk, ktorá má UVfilter, rýchlo schne, vetrá chrbát, má skryté vrecká... holt, bushman je len pre "solventnejších zálesákov" :lol:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: obchod bushman

Poslaťod spartan » 07 Júl 2010, 22:16

ja mam z bushmanu 2 tricka. Jedno klasicka bavlna na ktorom sa mi casom spravili diery ako keby ich mole vyzrali, stratilo pieskovu farbu, je cele flakate zeleno pieskove a este sa aj zbehlo :( stalo ma nejakych 700Sk asi pred 2-3 rokmi, tesil som sa z neho asi 2 mesiace..dalsie, ktore mi slecna povedala ze sa perie v nejakom bahne ci co, bolo take cele sprate ale malo vacsiu gramaz a vyzeralo ze fakt aj nieco vydrzi... to bolo celkom fajn, ale za 1300 by som uz take faux pas nespravil. Naposledy som si bol pozriet koselu, ktora mala vela vychytavok ale bola cela zo 100percentnej bavlny a to uz mi velmi prakticke nepride najma ked sa clovek spoti tak to chladi a dlho schne...
Takze s bushmanom som ja osobne skoncil :( teraz som si vyhliadol takticku koselu 5.11 tak uvidime ci sa mi ju niekde podari najst v kamennom shope a oskusat co je to zac.
http://www.knife-life.sk - Diskusné fórum o nožoch a všetkom čo s nimi súvisí.
Obrázok užívateľa
spartan
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 05 Júl 2010, 16:17
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: obchod bushman

Poslaťod sally » 07 Júl 2010, 22:32

spartan - v Ba majú 5.11 a blackhawk v obchode Gladiator v starom meste v uličke kolmej na Michalskú, poniže čokoládovne u Michala. Už som nad tou košeľou od 5.11 slintal a viem, čo budem si dám k novému semestru ako motivačný darček. Vyzerá veľmi dobre ušitá, má dvojitý chrbát zo sieťky proti poteniu, vetranie...
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: obchod bushman

Poslaťod spartan » 25 Okt 2010, 22:32

sally píše:spartan - v Ba majú 5.11 a blackhawk v obchode Gladiator v starom meste v uličke kolmej na Michalskú, poniže čokoládovne u Michala. Už som nad tou košeľou od 5.11 slintal a viem, čo budem si dám k novému semestru ako motivačný darček. Vyzerá veľmi dobre ušitá, má dvojitý chrbát zo sieťky proti poteniu, vetranie...


dobre vediet, nepoznam ten shop. skocim sa tam pozriet.
diky
http://www.knife-life.sk - Diskusné fórum o nožoch a všetkom čo s nimi súvisí.
Obrázok užívateľa
spartan
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 05 Júl 2010, 16:17
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: obchod bushman

Poslaťod gandalf625 » 08 Júl 2011, 12:06

:ice:
Prílohy
Snímka0598.jpg
Naposledy upravil gandalf625 dňa 28 Apr 2021, 15:30, celkovo upravené 1
gandalf625
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 10 Jún 2011, 19:37
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: obchod bushman

Poslaťod Goose » 02 Okt 2011, 16:25

Bushman má naozaj krásne a štýlové veci. Mnohé z nich sa doslova hodia do prírody. Aj keď toto je skôr subjektívne - niekto radšej maskáče, iný sa zas oblečie ako víkendový turista na okruhu okolo Štrbského Plesa. Výhoda Bushman je v tom že veci sú "neutrálne" = nevyzeráte ako vojak a ani ako vyžehlený ultra outdoor z nákupného centra (na ktorom vidno že nemá tušenia nič o prírode ale chodí oblečený v značkových vyžehlených veciach z obchodných domov)

Medzi výrazné mínus musím aj ja zaradiť cenu, predsa len zoženiete aj lacnejšie oblečenie (vrátane značkového).

Čo sa týka kvality - tu je to veľký otáznik. Mám dva produkty od Bushmana - čiapka a taška cez plece. Zatiaľ veľmi málo používané. Na taške sú však už badať stopy používania. Zatiaľ nič čo by vadilo, len ma prekvapilo že aj pri veľmi zriedkavom a šetrnom zaobchádzaní už nevyzerá ako nová. Aj toto je však dosť subjektívne. Popravde, kvalita sa ukáže až po dlhšej dobe používania.
Goose
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 02 Júl 2011, 10:04
Bydlisko: Martin, MT, SVK
Dal Ďakujem: 43 x
Dostal Ďakujem: 10 x

Re: obchod bushman

Poslaťod Ifrit » 21 Apr 2012, 20:20

Od bushmana mam bundu a dve kosele uplna spokojnost. mozno dakedy pribudnu aj neake nohavice ci kratase.

inak pre bratislavcanov otvorili pobocku bushman outlet na vajnorskej ceny su o +- 30-55% lecnejsie na vypredaj skladovych zasob. :D
to live and create in harmony with nature, to respect nature
Obrázok užívateľa
Ifrit
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 17 Nov 2011, 19:15
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Ďalší

Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia