Mala prvodojmova recenzia bunda a nohavice

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Mala prvodojmova recenzia bunda a nohavice

Poslaťod Pulvalizer » 14 Feb 2012, 22:02

Ahojte, minuli tyzden som si objednal nohavice od Pinguinu model outdoor a bundu North Face model Atlas. Pomahal mi v s vyberom Sally a na ziadost maros3 sem davam aj nejake fotky. Chystam sa spravit mensiu recenziu v akcii no cez zimu prilis nechodim tak musimte si pockat na oteplenie ak Vas to bude zaujimat. Fotil som to skor na rychlo prilis som sa s tym nehral tka dufam ze to bude stacit. Nohavice som bral za ucelom pouzitia v lese. Bunda ma zas splanat potreby na vsetky rocne obdobia + ochrana proti vertu, dazdu a maticke prirode. Obe veci som zatial skusil len vo vnutri. Prvy dojem je uzasny s oboch veci. Nohavice splnili ocakavanie tak ako aj bunda. Nohavice su lahke priedusne ako budu odolavat vode este neviem. Bunda je nad ocakavania. Ma silne vlakna a je z nej citit kvalitu vyrobi. Taktiez neviem ako sa osvedci v praxi ale urcite nesklame. Ak smiem povedat :mrgreen: Mozno ludia co s tym pracuju v obchode nebudu suhlasit. No je to len moj dojem. Aj odopnutelna fleeca vo vnutri je kvalitne spracovana. Obe veci mi sedia a zatial ich bodujem na 101% :) A este musim dodat ze bundu som objednal z obchodu Hudy sport. Taky nedobytny balik som asi este nedostal :D







Snad tie fotky budu stacit zatial :)
Pulvalizer
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 05 Feb 2012, 21:19
Bydlisko: Pov. Bystrica
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Mala prvodojmova recenzia bunda a nohavice

Poslaťod maros3 » 14 Feb 2012, 22:12

Tak len ti dobre posluzia.
Si vis pacem, para bellum
Obrázok užívateľa
maros3
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 07 Jan 2012, 18:30
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 8 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Mala prvodojmova recenzia bunda a nohavice

Poslaťod tomtt » 28 Sep 2012, 08:35

pulvalizer mozes takto s odstupom casu zhodnotit tu bundu TNF ATLAS?

mam ju v merku a rad by som sa o nej nieco dozvedel od niekoho kto ju vlastni

dikes
tomtt
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 12 Jún 2011, 18:59
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 4 x


Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia