Hodinky

Vysielačky, GPS, čelovky, ručné svetlá...

Re: Hodinky

Poslaťod qrea3d » 04 Jan 2016, 15:17

Trochu sa sem zapojím... Dlho som tiež riešil, že aké hodinky do prírody a čo od nich očakávam, až som skončil pri Casio G-Shock GW-M5610 - majú solárne napájanie, dobre čitateľný displej, podsvietenie a synchronizovaný čas cez rádio. Doteraz som nosieval batériové, no hnevalo ma, že batéria odišla vždy na cestách alebo výletoch, tak som ostal bez času. Tieto hodinky nosím už vyše 3 roky a som maximálne spokojný. Chodím v nich aj plávať, prežili so mnou aj nejaké pády a nehody a nie je na nich vidieť nejaké poškodenia.
Čo sa týka tých moderných hodiniek nabitých rôznymi funkciami, tak kým v nich batéria nevydrží aspoň mesiac pri plnom používaní, tak v nich nevidím zmysel - samozrejme je to len môj názor a nikoho nechcem odradiť od ich kúpy, pretože každý máme iné priority :)
Časom chcem aj tak do samonáťahového automatu (Omega, ..), ale pri tých cenách a treťom dieťati je to zatiaľ len sen :)
Obrázok užívateľa
qrea3d
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 05 Máj 2014, 14:28
Bydlisko: Pezinok
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 15 x

Re: Hodinky

Poslaťod kotuc20 » 05 Jan 2016, 23:21

Ak chceš hodinky do prírody tak ja by som iné ako G-shock neriešil. Tiež naň jedny ale AGW 100 a nosím ich do práce.Tiež sú na solar aj rádio. Mám aj automaty ale prednosť lepšiu nedosiahneš a odolnosť tiež nie. Na bežné nosenie ako ale do prírody a extrémov radšej G.
Niekedy človek nájde svoj osud na ceste, ktorú si zvolil aby sa mu vyhol.
Obrázok užívateľa
kotuc20
 
Príspevky: 106
Registrovaný: 15 Feb 2013, 08:17
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 529 x
Dostal Ďakujem: 47 x

Re: Hodinky

Poslaťod Bic0 » 14 Feb 2016, 23:56

Kupoval som nedavno G-Shock Rangeman GW-9400 - kompas, barometer, vyskomer, solar, radiom nastavovany cas. Kedze leziem chcel som nieco co ma dobre chranene sklo. Cena u nas 299eur, objednaval som z Azie (preclene) za 200eur. V podobnej cene sa daju kupit aj lahko pouziet v inzercii.
Bic0
 
Príspevky: 208
Registrovaný: 07 Máj 2012, 00:15
Bydlisko: Pezinok
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Predchádzajúci

Späť na Elektronika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron