Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Elév » 05 Sep 2011, 22:25

Ďakujem...

Sally, tak odtiaľ doľava, do prava, na kopec, dolu kopcom, doľava, ešte doľava a už sedíš u mňa pod viničom... :D
"All we need here, God, is one little precision earthquake."
SeldomSeen Smith

groundgear
Obrázok užívateľa
Elév
 
Príspevky: 528
Registrovaný: 04 Sep 2011, 21:59
Bydlisko: Pacov
Dal Ďakujem: 195 x
Dostal Ďakujem: 1368 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod sally » 05 Sep 2011, 23:10

Takže cestou ku kameňolomom? Pri tej odbočke do lesa?
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Elév » 06 Sep 2011, 06:46

Tak...
"All we need here, God, is one little precision earthquake."
SeldomSeen Smith

groundgear
Obrázok užívateľa
Elév
 
Príspevky: 528
Registrovaný: 04 Sep 2011, 21:59
Bydlisko: Pacov
Dal Ďakujem: 195 x
Dostal Ďakujem: 1368 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod paca » 08 Sep 2011, 17:51

Ahoj jmenuji se Tomáš Paclt.Je mi 18 let.Bydlim v Kutné Hoře v Čechách.V přírodě sem od mala.sem z divokého severu :twisted: :D . Bydlel jsem v Jizerských horách.Studuju Ekologii a životní prostředí.O tomto foru jsem se dozvěděl náhodou.Ale je to tu lepší než na českým foru :yees: . Bushcraftu zdar :wolf:
Obrázok užívateľa
paca
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 25 Aug 2011, 11:11
Bydlisko: Čechy,Kutná Hora
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 08 Sep 2011, 17:54

:D vitaj pri našom ohni!...divoký sever-to znie dobre! :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Fotografie členov fóra

Poslaťod juraj1974 » 23 Sep 2011, 09:59

Cim dalej tym menej je ochota resp. neochota novych clenov prispievat do tohoto vlakna. Preto vyzyvam vsetkych novych clenov tohoto fora aby neignorovali moznost predstavit sa a dat o sebe vediet. Nie je to len pre ludi co tu funguju ale urcite to bude mat nejaku hodnotu pre tvorcov fora z titulu samotnej propagacie lebo aj to ze kde ste sa vsetci dozvedeli o bushcraft-portali je dolezite pre tych ktory sleduju kam az siaha zvest o nas- blaznoch... :mrgreen:
ZHRNIEM TO: Ludia a hlavne ty novy. Sme tu jedna velka rodina a mali by sme sa aj trochen spoznat. Viem ze zo sucastnych 403 clenov je len nepatrne mnozstvo takych ktory sa aktivne zapajaju do diskusi o temach ktore tu vznikli ale aj napriek tomu povazujem za kusok vhodne to ze aspon napisem ,, ahoj som Fero Kaceriak z Očovej a mam Vas rad... a k bushcraftu som sa dostal ked som na wc skripal zubami a podpalil som rolku toaletneho papiera....,,
Vseci musite uznat ze je tu toooolko informaci o vsetkom co sa tyka lesnej mudrosti. Myslim si ze tych ktory len cerpaju z tejto studnice je vela a tak isto je vela aj tych co do studnice prispievaju. Predstavte sa nam....
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 23 Sep 2011, 16:01

:lol: Vítam týmto aj Ferka Kaceriaka z Očovej :yees:

P.S. Myslím,že Juraj má pravdu!
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Legil » 26 Sep 2011, 11:21

Kedze sa nikto zatial nepredstavil tak idem ja.
Moje meno je Jozef. Prezyvka pred rokmi bola Otlak. Dostal som ju preto, lebo otlaky som mal uz ked som vystupil z elektricky na stanici v Kosiciach. Vonku na viac dnovky som zacal chodit od svojich 13 rokov. V rokoch 86 a 87 som nevynechal ani jeden vikend aby som nebol v lese. Takze 104 vikendov stale niekde vonku. (cancak je este v skrini) Vydrzalo mi to az do povinnej vojenskej sluzby. Potom som sa ozenil s mojou manzelkou, ktora nikdy vonku nechodila. Ale cakala ma 730 dni pokial som sa vratil. Mame 2 deti a s nimi sme chodili – pokial nas posluchali – do lesa na jednodnovky. Nase dovolenky boli kvoli detom hlavne pri mori. Presli sme co sa dalo a ked boli väcsie tak sme sa snazili byt pri mori radsej pod stanom.
Teraz s nami uz nechcu chodit, tak s manzelkou chodime na poznavacie zajazdy. Krym, Zakarpatska Ukrajina, Macedonsko, Srbsko a tento rok 17 dnovy trek v Albansku. Zacal som chodit po 20 ci 23 rokoch znova vonku ale sam. Milujem Slovensky raj, Volovske vrchy, Poloniny, Vihorlat a v poslednom case chodim aj do lesov na Zakarpatsku Ukrajinu. Tam ma volaju Osif.
Takze ked sa tak na to pozeram a ked mi bolo 13 az 20 rokov tak som o tom ze existuje bushcraft ani nevedel. Aj ked sme to vsetko robili skoro tak ako Vy teraz.

Ale aby to bolo tak ako pisal Juraj tak pisem : ,, Ahoj, volam sa Jozef, Otlak, Osif, alebo Legil, pochadzam z Kosic a k bushcraftu som sa dostal ani neviem ako. Forum bushcraftu som nasiel na googli. ,, ... a mam Vas rád :-)
Nechoď tam, kam vedie cesta ...
... namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu.
Obrázok užívateľa
Legil
Moderátor
 
Príspevky: 372
Registrovaný: 28 Júl 2011, 12:14
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 142 x
Dostal Ďakujem: 417 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Ambor » 26 Sep 2011, 13:42

Caute, volaju ma Ambor a som rad, ze nakoniec toto forum vzniklo a mohol som sa regnut, lebo tiez rad chodim do prirody, cim castejsie a dlhsie tym lepsie. Ked budem vediet, rad prispejem nejakou mojou skusenostou, a mozno sa stretneme aj niekedy niekde vonku v lese...
... alebo nie. :P

PS: Male Karpaty a okolie, ale niekedy aj daleky vychod (Poloniny) alebo daleky sever (Orava).
Čo ťa nezabije, to ťa posilní...
Obrázok užívateľa
Ambor
 
Príspevky: 11
Registrovaný: 12 Sep 2011, 07:20
Bydlisko: BA okolie
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 26 Sep 2011, 15:47

:D Legil, Ambor vitajte na fóre a netrpezlivo čakáme na príspevky...komentáre...recenzie... :wink:

Otlak registrujem ťa asi aj na osadníci.com... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Legil » 26 Sep 2011, 16:33

atti.hombre píše::D Legil, Ambor vitajte na fóre a netrpezlivo čakáme na príspevky...komentáre...recenzie... :wink:

Otlak registrujem ťa asi aj na osadníci.com... :mrgreen:


... no chcel som niekedy s chlapcami z T.O.Osa ist vonku, ale zatial sa mi to nepodarilo. Boli sme spolu zatial raz na pivo :-) Robim na zmeny a tak chodim malo kedy cez vikendy vonku. Casto chodim cez tyzden a hlavne sam.
Nechoď tam, kam vedie cesta ...
... namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu.
Obrázok užívateľa
Legil
Moderátor
 
Príspevky: 372
Registrovaný: 28 Júl 2011, 12:14
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 142 x
Dostal Ďakujem: 417 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 28 Sep 2011, 08:22

Tak ked som do toho uz rypol tak samozrejme musim zareagovat aj ja a privitat novych ludi co sa odhodlali poodkryt zaves svojho sukromia a predstavit sa. Vitam vas teda lesny ludia v nasej rodine a tesim sa tak ako ja tak aj cele forum na vsetky vase zazitky, recenzie a skusenosti s ktorymi prispievate. Verim ze vam elan vydrzi aj nadalej a stanete sa hodnotnymi clenmi ktory maju co to napisat k tematike o ktorej je toto forum. Este raz VITAJTE a citte sa tu ako v lese... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod dodo » 03 Okt 2011, 21:26

Volám sa Jozef,a tento mesiac je to 50 rokov,ako som sa stal zálesákom (vtedy sa mi dostala do rúk ilustrovaná Setonova kniha Dvaja divosi-a už ma to nepustilo!)
Povolaním som chemik(že vraj dobrý..)
Hobby:turistika(hlavne vysokohorská),chémia,alchýmia,survival všetkého druhu,staré primitívne technológie,pekná hudba,a hlavne spolužitie s prírodou...
Celá rodina rada chodí do prírody,a má zálesácky výcvik-teraz už len čakám na nejaké vnúča,nech ho ešte "vysmolím" po lesoch...
Vždy som bol v prírode slobodný človek,a nenechám sa obmedzovať nikým,a ničím-za žiadnú cenu.
Všetko ide,len malé deti sa musia nosiť...
Obrázok užívateľa
dodo
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 20 Nov 2010, 22:14
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 161 x
Dostal Ďakujem: 190 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 03 Okt 2011, 21:36

Tož vitaj a ciť se tu dobře!
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Kapo » 03 Okt 2011, 23:05

Dodo, vitaj.
A to ti tiahne už aj na šesdesiatku, ak som správne....oné. JA som si knjžku dvoch divochov poctivo ukradol len pred štvrťstoročím aj nejaké drobné, a odvtedy sa mi začal život tiež inak inak uberať.... :wink:
Stredný vek je vtedy, keď už chápeš, že nedokážeš zmeniť tento svet, no ešte ťa to trochu sere.
Som smrdutý trapér. Buskraft je pro holky.
Obrázok užívateľa
Kapo
 
Príspevky: 364
Registrovaný: 03 Máj 2011, 15:34
Bydlisko: Myjafsko
Dal Ďakujem: 14 x
Dostal Ďakujem: 109 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia