BuBo travel Agency

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

BuBo travel Agency

Poslaťod Filipp » 04 Nov 2011, 19:48

Cawte busti, pocujte mate niekto skusenosti s touto cestovnou kancelariou co sa tyka ich expediicii ktore ponukajuu Banglades, Cina, Venezuela atd... viz:
Kód: Vybrať všetko
http://www.bubo.sk/poznavacie-zajazdy/kategoria/expedition/#list
ak hej popiste tu otom a kde ste boli ... vyzeraaa to fakt super len je to trosku draheee pretoze rozmyyyslam o tej venezuele- strateny svet kde sa ide na stolove hory a na slavny vodopad salto Anchel...

//téma presunutá
//skw
Filipp
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 19 Okt 2011, 11:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: BuBo travel Agency

Poslaťod Goose » 05 Nov 2011, 17:05

Tak BUBO je na našom trhu už dosť dlhú dobu (=stabilná spoločnosť). Viem, že jej služby využíva aj mnoho "prominentov". Aj keď vzhľadom na tie ceny, je to asi jediná cieľová skupina :-)
Údajní sprievodcovia tejto cestovky sa často vyskytujú v médiách - teda v diskusiách o exotických krajinách, poskytujú rady aj do časopisov (napr na TA3 beží jedna relácia o cestovaní)

A teraz priamo odpoviem aj na tvoju otázku
- osobnú skúsenosť nemám
- pokiaľ viem, s cestovkou je veľká spokojnosť, nepočul som nejaký vážnejší problém
- asi by nemal byť problém cestovať s BUBO-m

Trošku sa však treba pozrieť aj cenu pretože práve ceny sa mi zdajú prehnané, avšak POZOR, nájdeš tu aj zájazdy za dobré, takmer bezkonkurenčné ceny - záleží čo presne hľadáš - vždy to zváž a porovnaj. Nevýhoda je, že na SVK je BUBO asi jediná cestovná agentúra, čo ponúka takéto destinácie. Musel by si asi hľadať za hranicami (české, rakúske či nemecké cestovky).

Takže cestu s BUBO-m asi možem len odporučiť nakoľko majú veľa spokojných klientov
BTW: ja by som s touto cestovkou nikdy nešiel (aj keď nič proti nim nemám, sú tam iné dôvody) takže osobnú skúsenosť nemám a mať ani nebudem :-)
Goose
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 02 Júl 2011, 10:04
Bydlisko: Martin, MT, SVK
Dal Ďakujem: 43 x
Dostal Ďakujem: 10 x

Re: BuBo travel Agency

Poslaťod onee » 09 Nov 2011, 22:17

Na BuBo poznam tiež len chvály, ale cena.

Pozri české cestovku kudrna.cz, kamoš s nimi bol v Rumunsku a vyšlo ho to podobne jak keby tam išiel vlakom, ale je to par rokov naspäť. Čo sa týka služieb u Kudrnu bol spokojný.
onee
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 03 Okt 2011, 00:58
Bydlisko: Záhorák
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: BuBo travel Agency

Poslaťod Legil » 10 Nov 2011, 11:42

Ja som bol uz viac krat s ceskou cestovkou
Kód: Vybrať všetko
http://www.mundo.cz
na paradnej dovolenke.
Krym, Zakarpatská Ukrajina, Albansko, Cierna Hora, Macedonsko. Tento rok prvy krat budu robit Kosovo - to by som chcel.
No kamarati z CZ si robia cestovku Balkan Tour tak to bude ine kafe :yees:
Na Kudrnu som tiez pocul vela chvaly.
Nechoď tam, kam vedie cesta ...
... namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu.
Obrázok užívateľa
Legil
Moderátor
 
Príspevky: 372
Registrovaný: 28 Júl 2011, 12:14
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 142 x
Dostal Ďakujem: 417 x

Re: BuBo travel Agency

Poslaťod GreyWolf » 12 Nov 2011, 16:32

Kosovo ?? mesta spinave ,vsade sa povalujuce kopy odpadkov , svorky zdivelych psov, kazdy na tebe chce zarobit , viac mesit ako kostolov ale zaujimava svojrazna krajina a obyvatelia ..starocne pravoslavne chramy a kláštory . Isiel by som zas :wolf: :twisted:
"Lest we forget "
GreyWolf
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 24 Okt 2011, 19:33
Bydlisko: Horný Šariš
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: BuBo travel Agency

Poslaťod Legil » 12 Nov 2011, 20:24

GreyWolf píše:Kosovo ?? mesta spinave ,vsade sa povalujuce kopy odpadkov , svorky zdivelych psov, kazdy na tebe chce zarobit , viac mesit ako kostolov ale zaujimava svojrazna krajina a obyvatelia ..starocne pravoslavne chramy a kláštory . Isiel by som zas :wolf: :twisted:


... áno Kosovo aj ine staty ... preco nie
bieda je aj na Slovensku a aj špina je tu ... poznám to, videl som to - a denne to vidim - ...
rád si pozriem všetko, mešity, pravoslavne aj rimokatolicke pamiatky -- ich chramy , hroby ... prirodu aj pamiatky ...
nechodím tam len ležat na plazi ... chcem vidiet ako tam ludia žiju, poznat ich a aj ich folklor ...
Rad si pozriem aj život ludi ktorym by som dal aj ja vseto ked som u nich, tak ako oni by dali mne ked si pridem k nim niekam len tak kavu ...
Ludia su tam neskutone privetivy - nie len v Kosove lebo v Maedonsku ci v Albansku.
Takych ludi, ako som tam stertol si tu na SK malo pamätam ...
Nechoď tam, kam vedie cesta ...
... namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu.
Obrázok užívateľa
Legil
Moderátor
 
Príspevky: 372
Registrovaný: 28 Júl 2011, 12:14
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 142 x
Dostal Ďakujem: 417 x

Re: BuBo travel Agency

Poslaťod juraj1974 » 12 Nov 2011, 22:06

GreyWolf píše:Kosovo ?? mesta spinave ,vsade sa povalujuce kopy odpadkov , svorky zdivelych psov, kazdy na tebe chce zarobit , viac mesit ako kostolov ale zaujimava svojrazna krajina a obyvatelia ..starocne pravoslavne chramy a kláštory . Isiel by som zas :wolf: :twisted:



A ty si co za cloveka? Prides do nejakej krajiny a dovolis si ju kritizovat podla toho ci je tam viacej mesit alebo kostolov? Uvedom si jedno ze si tam host a nie dobyvatel. Si ma zarazil svojim obmedzenym postojom a hlavne pohladom....
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: BuBo travel Agency

Poslaťod GreyWolf » 14 Nov 2011, 12:02

add. Legil : áno ľudia sú tam neskutočne prívetivý a dajú aj z mála čo maju tam ešte nazapadolo prachom príslovie " hosť do domu ,boh do domu" jedno ci vojdeš k albancom alebo srbom . Určite nazabudni navštíviť kláštory v Gračanici,Decani alebo Peći myslim ,ze spadaju aj pod ochranu UNESCO su velmi impozantne a z kazdeho kuta tam na teba dýcha kus histórie ale kopa malych cerkví je vsade naokolo. Prizren ma peknu islamsku architekturu a Pristina klasicke velkomesto hlucne, velke a nezabudni sa prejst po Bill Clinton Ave. :mrgreen: .Urcite by som zasiel na Sekiraču.. pozriet ako sa im dari dat za kalistek domacej .. Ako som pisal išiel by som zas . Pekný zážitok želám a dufam, že nás potešíš nejakým pekným záberom. :yees:

add. Juraj1974: síce neviem neviem kto ti dal právo nazvať človeka ktoreho nepoznáš obmedzencom a to na základe jednej vety ktorá ani zdaleka nevystihuje moje skusenosti zazitky z Kosova a uz vôbec sa tu nemienim vykrúcať z toho čo som napísal. Ak s prepáčenim hovno nazveme výkalom alebo exkrementom bude smrdiet ináč? To co som napisal bola len vizualizacia prostredia, ktore zbada človek prvý krát ako tam vstúpi a su to realne fakty tak neviem prečo urážaš . Teraz budem vypisovať ku každej vete celu pointu ak by nahodou niekto nepochopil a zbytočne som neprivodil spravodlivy hnev na moju hlavu . Pekný deň
"Lest we forget "
GreyWolf
 
Príspevky: 29
Registrovaný: 24 Okt 2011, 19:33
Bydlisko: Horný Šariš
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: BuBo travel Agency

Poslaťod Legil » 14 Nov 2011, 17:06

... bol som toto leto v Albansku na 17 dnovy vander. Presli sme ho od Teth po Lin - vnutrozemie, pobrezie, mestá, pamiatky, mesity aj kostoly ...
Cestou nazad cez Macedonsko a Srbsko.
Je tam naozaj krasne a môžem len kazdemu odporucit tuto peknu, ale niekde aj poriadne spinavu krajinu - nie je sa tam coho a koho báť. V robote sa sice so mnou pri odchode lucili ako keby ma videl posledny krat :-)
Peknych zazitkov bolo neurekom, ale vypisovat ich tu nebudem, lebo vsetky su super a neviem si nevybrat, ktory by bol ten naj. To nechame na nejaky zraz :camp:
No najviac asi vo mne zanechala cesta do Teth na gruzavikoch. Tam sa este dalo, lebo bola vyssia hladina alkoholu v tele, ale nazad som sa myslim ze 3 x modlil. Cesta ako na Lomnicak s autom co su na fotkach. 2x sme dolievali vodu, a ked sme sa stretli s oproti iducim autom a na pár cm sme sa im vyhybali a dole zráz aj 700m a vedla cesty pomniky, ziadne zvodidla a k tomu vsetkemu sofer po ceste pil rakiu s pivom ...
2,5 hodiny nas tam viezli po takom terene. Ale dal by som to este raz. Super bolo :yees:


ja ako sofer :)

Nechoď tam, kam vedie cesta ...
... namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu.
Obrázok užívateľa
Legil
Moderátor
 
Príspevky: 372
Registrovaný: 28 Júl 2011, 12:14
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 142 x
Dostal Ďakujem: 417 x


Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia