Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod nemo » 26 Aug 2011, 23:28

Mate niekto skusenosti s tymto slovenskym vyrobcom oblecenia - maskacoveho ?
maju zaujimave ceny :D , aj keby neslo o maskace ale klobuky, vesty a podobne veci by sa asi oplatilo kupit.
http://www.webareal.sk/pracovne-odevy/eshop/9-1-Maskace-ARMY-SHOP-doplnky/11-2-nohavice
"Len ľudia sú schopní skaziť mi náladu, príroda nikdy." - (Fridrich August)
Obrázok užívateľa
nemo
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 13 Aug 2011, 09:20
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod stormmast3r » 28 Aug 2011, 20:27

ceny maju velmi pekne, len aka je kvalita ?
Byť verný totiž predovšetkým znamená byť verný sebe. (Antoine de Saint-Exupéry)
Obrázok užívateľa
stormmast3r
Skazený skaut
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 04 Dec 2010, 18:51
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 73 x

Re: Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod nemo » 28 Aug 2011, 21:00

pravdepodobne od nich este nikto nekupoval kedze nikto nic nenapisal pozitivne ani negativne, no skusim si tam objednat klobuk a vestu a uvidime co to bude ked tak ma tych 15 Euro nezabije :D
"Len ľudia sú schopní skaziť mi náladu, príroda nikdy." - (Fridrich August)
Obrázok užívateľa
nemo
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 13 Aug 2011, 09:20
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod Hunter88 » 28 Aug 2011, 21:38

Berem odtial vak http://www.webareal.sk/pracovne-odevy/eshop/9-1-Maskace-ARMY-SHOP-doplnky/25-2-tasky-batohy-puzdra/5/350-maskacovy-ruksak-MR-6 to je skoro ak zadarmo len som zvedavy na tu kvalitu . . dam vediet
Obrázok užívateľa
Hunter88
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 03 Feb 2011, 21:26
Bydlisko: Handlová
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 14 x

Re: Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod bozena » 02 Okt 2011, 11:39

objednali sme si v Tifantexe maskace cakali sme za tu cenu nieco trznicove cinske boli sme milo prekvapeny hrubkov a kvalitou materialu
bozena
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 02 Okt 2011, 11:04
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod fatal_error » 25 Dec 2011, 16:49

OK ziaden z maskacovych vzorov sa nezhoduje s originalom ...aspon co vidim...kvalita...za 7-10e si povedzme na rovinu nebude ziaden zazrak. Podla mna batoh velkosti 35litrov za 11e a za 180e JE URCITE rozdiel. len skuste napisat ci to je lepsie alebo porovnatelne ako znacka miltec napriklad. to by uz za tie peniaze stalo. a tiez nejake fotecky z vnutra batohov ako su navrhnute priestorovo. diiiiik :)
Per aspera ad astra...
Obrázok užívateľa
fatal_error
 
Príspevky: 381
Registrovaný: 22 Aug 2011, 10:50
Dal Ďakujem: 164 x
Dostal Ďakujem: 268 x

Re: Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod Snypo » 25 Dec 2011, 18:13

Do lesa len najlepšie veci treba ťahať a nie lacne a nekvalitne. Potom v terene sa to 100 krat vrati a človek nadáva iba na seba že ušetril 20 € a teraz má problém :idea:
Ak je to fakt slovenská výroba a kvalita je OK,prečo nie. Ak to bude lepšie ako čínske výrobky,tak na jednodnovu pochodzku lete by som to aj zobral :twisted:
Obrázok užívateľa
Snypo
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 29 Sep 2008, 17:31
Bydlisko: Šalgovík - metropola východu
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 37 x

Re: Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod riso » 29 Dec 2011, 18:22

zdravim vsetkych.tak mi to nedalo a skocil som dnes do tifan tex.takze maskace,bundy a vaky su vsetky cinske i ked niektore stych maskacou a bund nevyzerali spatne.oni siju len monterky a spodare.kupil som si u nich dost hrubu flisku ANDAEISTER ale musel som si vybrat s troch kusov.kedze jeden bol bledsi ako ostatne a druha mala zasa zipsi na vackoch nasite naopak.takze jeden sa rozopinal smerom dolu a druhy naopak.uvidim kolko vydrzi.inac mam pracovne topanky ARTMAN ktore maju tiez vponuke.mam ich uz asi tri roky a zatial vyzeraju lepsie ako rocne trezety z exi srotu.tie asi niesu made in china.
riso
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 31 Dec 2010, 12:40
Bydlisko: pod zoborom
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Tifan TEX - slovenský výrobca maskáčov

Poslaťod blesk » 02 Apr 2012, 11:46

prave dnes som si zohanal info ohladom bdu-maskacov,pred rokom som si kupil maskace od ceskeho
vyrobcu stali skoro 22,eur,ale kvalita je fakt dobra,tuna su v ponuke lacnejsie kdo vie preco je tam
ten cenovy rozdiel,ale pani ma ubezpecovala,ze takisto aj tieto ich maskace su kvalitne,vraj to
neni ziadna"cina"a tiez su od ceskeho vyrobcu,a doteraz vraj nemali reklamacie na ne.takze cakam
na vase nazory,pripadne ak ich objednam tak uvidim a potom sa vyjadrim k veci..... :idea:
blesk
 


Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


cron