ženy a poľovníctvo

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod sally » 07 Jan 2012, 21:11

Medveď to krásne vystihol :yees: A tuším sa aj nepriamo zaslúžil o navýšenie počtu študujúcich na daných školách =D>

Pred istým časom v okolí Nového Mesta nad Váhom z hory vybehol párik poľovníkov (muž + žena) a boli úplne zlatí - obaja v poľ. mundúre, zbrane cez rameno, ďalekohľad na krku a bolo vidno, ako ich to baví... som mal normálne chuť im zagratulovať :yees:

Na druhej strane - aspoň z mojej strany je nutné skonštatovať, že ženy vídam v prírode menej často ako chlapov - čo sa týka čundrov obzvlášť (česť dámam tu z fóra). Asi ich tak neláka vôňa dymu, to krásne nepohodlie, trocha sebazaprenia, romantika...?
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod miriama09 » 08 Jan 2012, 00:18

Ale chlapci, nejdem sa tu vydávať. Ženícha mám, a vlastní aj peknú oboru. A tak mam možnost a chcem zažit ten pocit,aké je to zabiť aspon zviera. A vás to neláka? :)
miriama09
 

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod Kapo » 08 Jan 2012, 03:21

atti.hombre píše::roll: Kapo-žena nepatrí len k hrncom...trocha sa už svet pohol iným smerom!...ked môže byť chlap gynekolog tak môže byť aj žena poľovník!


Nechám vám vaše erotické predstavy. Veď aj ja mám svoje. :P

edit by Sally
Stredný vek je vtedy, keď už chápeš, že nedokážeš zmeniť tento svet, no ešte ťa to trochu sere.
Som smrdutý trapér. Buskraft je pro holky.
Obrázok užívateľa
Kapo
 
Príspevky: 364
Registrovaný: 03 Máj 2011, 15:34
Bydlisko: Myjafsko
Dal Ďakujem: 14 x
Dostal Ďakujem: 109 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod matus » 08 Jan 2012, 13:49

miriama myslím že hovorim za väčšinu ale mne by bolo to zviera lúto sme bushcrafterský ( zálesácky ) portál ktorý prírodu obdivuje a chráni a predovšetkým má rád čiže mňa to neláka :wink:
Naposledy upravil matus dňa 08 Jan 2012, 15:36, celkovo upravené 1
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod medved » 08 Jan 2012, 15:00

kto a preco zmazal moj prispevok ? !
Obrázok užívateľa
medved
 
Príspevky: 90
Registrovaný: 12 Júl 2010, 11:59
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 16 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod venco » 08 Jan 2012, 15:09

miriama09 píše:Ale chlapci, nejdem sa tu vydávať. Ženícha mám, a vlastní aj peknú oboru. A tak mam možnost a chcem zažit ten pocit,aké je to zabiť aspon zviera. A vás to neláka? :)


Mňa to moc neláka. Pred pár rokmi som bol rybár a mal som problém aj jalca zabiť. Týmto samozrejme nikoho neodsudzujem, chcem len povedať, že čím som starší som akýsi citlivejší. :oops:
Forest Hardworker Club
Obrázok užívateľa
venco
 
Príspevky: 492
Registrovaný: 27 Okt 2010, 14:25
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 515 x
Dostal Ďakujem: 264 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod Rafael Ingvis » 08 Jan 2012, 15:13

medved píše:kto a preco zmazal moj prispevok ? !


Súhlasíte s tým, že nebudete odosielať žiadne urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy či v ktorej sa nachádza “Bushcraft-Portal.sk” alebo medzinárodné právo. Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu, s upozornením Vášho poskytovateľa internetového pripojenia, ak sa budeme domnievať, že to bude od nás požadované. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok. Súhlasíte s tým, že “Bushcraft-Portal.sk” má právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorúkoľvek tému, ktorá by porušovala tieto podmienky. Ako užívateľ, súhlasíte s ukladaním do databázy akejkoľvek informácie, ktorú vložíte. Hoci táto informácia nebude zverejnená/poskytnutá žiadnej tretej strane bez Vášho súhlasu, ani “Bushcraft-Portal.sk” ani phpBB nenesú zodpovednosť za akýkoľvek pokus o prienik (hacking), ktorý môže viesť k zneužitiu týchto údajov.

Ešte dáka nezrovnalosť?
"Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané."

:-k
Obrázok užívateľa
Rafael Ingvis
 
Príspevky: 322
Registrovaný: 02 Feb 2011, 09:50
Bydlisko: Praha
Dal Ďakujem: 112 x
Dostal Ďakujem: 287 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod SKW » 08 Jan 2012, 15:30

medved píše:kto a preco zmazal moj prispevok ? !

Ja som zmazal tvoj príspevok pretože obsahoval urážlivé slová na adresu miriamy. Rovnako by mal byť zmazaný aj každý sexuálne orientovaný príspevok ale sme zhovievaví, predsa sme ľudia a kdečo vezmeme s humorom. No zrejme už bolo zhovievavosti dosť, pretože tu začína byť pekný bordel. Toto ber ako prvé upozornenie odo mňa. Druhé už prísť nemusí.

Bol by som bol rád aby sa každý predtým než napíše príspevok zamyslel či ten príspevok má význam aj postnúť. Inteligentný človek ak nemá nič hodnotné čo by k veci napísal tak jednoducho mlčí. Toto sa týka aj tých ktorí postujú len s cieľom zvýšiť počet svojich príspevkov.
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod medved » 08 Jan 2012, 15:36

miriama09 píše:Ale chlapci, nejdem sa tu vydávať. Ženícha mám, a vlastní aj peknú oboru. A tak mam možnost a chcem zažit ten pocit,aké je to zabiť aspon zviera. A vás to neláka? :)


tak teda inak :
- mam pocit,ze si trosku zvlastna :wink: ak ma drahy vlastnu oboru,tak robit polovny je zbytocne pokial tuzis zazit len ten pocit ... lacnejsie a casovo menej narocne bude zaobstarat si domaceho zajaca na ukojenie svojej zvedavosti ... :wink:


:yees: =D> Hneď je tam vidno rozdiel! A stačilo tak málo :) Sally
Obrázok užívateľa
medved
 
Príspevky: 90
Registrovaný: 12 Júl 2010, 11:59
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 16 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod Chesus » 08 Jan 2012, 16:07

miriama09 píše:Ale chlapci, nejdem sa tu vydávať. Ženícha mám, a vlastní aj peknú oboru. A tak mam možnost a chcem zažit ten pocit,aké je to zabiť aspon zviera. A vás to neláka? :)

Nevidím nič divné na tom, keď je žena poľovníčka. Ale dosť ma zarazila tá veta, že chceš zažiť ten pocit aké je to zabiť aspoň zviera - hlavne to slovíčko "aspoň". Nechcem sa do teba obúvať ale vyznelo to ako to vyznelo... Podla mna niekto, kto chce byť poľovníkom aby vedel aký je to pocit zabiť, resp. zabiť "aspoň" zviera by nemal do ruky dostať zbraň
Obrázok užívateľa
Chesus
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 25 Aug 2011, 23:48
Bydlisko: Humenné
Dal Ďakujem: 115 x
Dostal Ďakujem: 93 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod oraj » 08 Jan 2012, 18:49

:ice:
Naposledy upravil oraj dňa 13 Máj 2017, 21:28, celkovo upravené 1
oraj
 
Príspevky: 79
Registrovaný: 28 Júl 2011, 21:12
Dal Ďakujem: 15 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod creobroter » 10 Jan 2012, 13:49

A tak mam možnost a chcem zažit ten pocit,aké je to zabiť aspon zviera. A vás to neláka?


Z tohto súdim, že máš vyššie ambicie, ako len zabiť zviera :mrgreen:
Nevědomost je blažená
Obrázok užívateľa
creobroter
 
Príspevky: 96
Registrovaný: 11 Máj 2011, 20:57
Bydlisko: Topoľčany
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 13 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod lynx » 13 Jan 2012, 16:52

:lol: Tak tu je asi najväcsi pocet editov, aky som kedy videl... Kazdopadne, ta veta s "pocitom zabit aspon zviera" ma riadne zarazila, ked maju polovnici taku motivaciu, tak to potom aj tak vyzera :-k
Storaz meraj a raz rež...
Obrázok užívateľa
lynx
 
Príspevky: 334
Registrovaný: 12 Feb 2011, 21:24
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 100 x
Dostal Ďakujem: 15 x

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod miriama09 » 13 Jan 2012, 17:28

Ahoj. čo ste si mysleli chlapci? Že budem chodiť do lesa len na prechádzky? Na jednej strane píšete že ženy sú vám rovnocenné a na druhej strane si myslíte že žena polovníčka má nárok robiť len striptíz na posede? Prečo si navrávate že len mi ženy máme život dávať a len vy muži máte právo ho brať?
A ano myslím že uloviť zviera môže byť aj vzrušujúce. Veď aj o tom polovníctvo je si myslím.
miriama09
 

Re: ženy a poľovníctvo

Poslaťod sally » 13 Jan 2012, 17:41

miriama09: tu sa ľudia nepozastavujú nad tým uloviť zviera pre úžitok. Fascinoval ich tvoj výrok: "zabit aspon zviera" lebo to implikuje, že by si rada zabila aj niečo iné (niekoho) :twisted:

Ohľadom toho, o čom je poľovníctvo - odporúčam ísť debatovať do témy: viewtopic.php?f=22&t=45&start=75

A myslím, že tu prítomní gentlemani sú vo všeobecnosti natoľko vyzrelí, že ženám prisudzujú rovnaké práva i povinnosti ako chlapom - skôr sa stretávam (tak ako by to aj malo byť) s galantnosťou voči ženám. :yees:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia


cron