Logo fóra

Ktoré logo?

Hlasovanie končí za 28 Jún 2011, 20:46

verzia 1
0
Nehlasovalo
verzia 2
15
52%
verzia 3
3
10%
verzia 4
5
17%
verzia 5
6
21%
 
Celkom hlasov : 29

Re: Logo fóra

Poslaťod helbo » 16 Jan 2012, 14:28

ja som za par nasiviek :), takze ak z toho nieco bude, tak dajte vediet :)
Kto mlčí, nemusí vždy súhlasiť. Možno len niekedy nemá chuť diskutovať s idiotmi.
Obrázok užívateľa
helbo
 
Príspevky: 306
Registrovaný: 23 Jún 2011, 13:32
Bydlisko: Nitra/BA/DK
Dal Ďakujem: 89 x
Dostal Ďakujem: 239 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Pája » 22 Jan 2012, 15:59

Onee: Pokud by bylo na nášivku o velikosti 10cm logo č. 2 nevýrazné, tak co potom návrh č.5? A aby to nebylo tak složité, tak jenom jednobarevně a hlavní linie bez stínování (v případě zelené fleesky asi bílou)? Ke srovnání logo woodlore má průměr 7.5cm a nápis je čitelný dokonale. Ohledně ceny za program, myslím si, že tohle by asi nebyla jednorázová akce, stejně jako se tu zvyšuje počet členů, tak budou jistě následovat i další objednávky...

Obrázok

Logo na záda pro trička mě přijde jako dobrý nápad. :-)

EDIT: Nebo přinejhorším na fleesku vyšít jen nápis bushcraft-portal.sk fontem, co je tu v banneru. Taky řešení, ne?
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Bacil » 24 Jan 2012, 09:58

No prispejem aj ja - keďže riešim tričká pre náš hrad...
Umiestnenie na tričku: skôr voliť na hruď (rukáv) - keď má človek batoh, tak ho nevidno :-)
...jednoduché, lacné a okamžité riešenie: kúpiť si nažehľovaciu fóliu do atramentovej tlačierne - vytlačiť si doma a nažehliť - ide to v pohode a prežije aj pranie. Nevýhoda je, že nie je to na 10 rokov...a je to také, igelitové, pri väčšom formáte sa človek pod tým potí...ale malé logo - v pohode
Obrázok
...napríklad také tričko od číňana, ako odmena za aktivitu pri oprave hradu...

...doteraz som robil potlač klasickou tlačiarenskou farbou z matrice z linolea :-) - životnosťou to prežije tričko, je to prácne a dlho schne farba... ale riešim niečo jednoduchšie - priemyselné, matrica mi už odchádza...

...tá mikina sa mi páči :-)
Ak sa niekto ešte nerozhodol, tak môže porozmýšľať, či nedá 2% na záchranu hradu Čabraď...
Keď sa mačka môže ježiť...tak sa ježko môže mačkať!?
Obrázok užívateľa
Bacil
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 18 Nov 2011, 14:53
Bydlisko: hrad Čabraď
Dal Ďakujem: 18 x
Dostal Ďakujem: 277 x

Re: Logo fóra

Poslaťod onee » 02 Feb 2012, 12:50

Ahojte

toršku nestíham tak som tu nejaký čas nebol, ale aby ste nepovedali že som sa na to vykašlal. Vybral som zaopár vecí na potlač, zatial trička a mikiny. Na potlač používam značkový textil CZ firmi Adler, robim s nimi asi 7 rokov a bez problemov. Ja osobne nosim len ich veci a sú super, pomer cena kvalita neni očem.

Unisex tričko:
Kvalitné tričko vysokej gramáže vhodné na potlač a výšivku. Reprezentatívny darčekový predmet, okrúhlý priekrčník s 5 % elasténom. Vynikajúca kvalita materiálu a šitia. Všetky švy sú zdvojené. Spevňujúca ramenná páska. Tkaná etiketa. Trup je po stranách bez švov. 100 % bavlna, Single Jersey, 200 g/m2, XS, S, M, L, XL, XXL, 34 farieb
Cena: 3,90€ s DPH

Panska Mikina:
Kvalitní stylová mikina s límcem z žebrového úpletu. Celopropínací. Hlavicový rukáv. Vnitřní strana počesaná. Boční díly, spodní lem, manžety rukávů a lemy kapes ze žebrového úpletu. Dvě přední kapsy. Vhodná pro potisk a výšivku. Tkaná etiketa. Single Jersey, vnútorná strana počesaná, 65 % bavlna, 35 % polyester, 300 g/m2, M, L, XL, XXL, XXXL, 4 farby
Cena: 12,50€ s DPH

Panska Mikina s kapucou:
Kvalitná pánska trendová mikina s kapucňou nastaviteľnou sťahovacou šnúrkou a kapsou „klokankou“. Vnútorná strana výrobku je počesaná, vonkajšia strana je vhodná na potlač a výšivku. Spodný lem a manžety rukávov sú z rebrovaného úpletu s prímesou elastanu. 65 % bavlna, 35 % PES, 320 g/m2, M, L, XL, XXL, 6 farieb
Cena: 12,20€ s DPH

Dámske tričko:
Dámske tričko s veľmi krátkym rukávom. Voľný okrúhlý priekrčník s úzkym lemom zo zhodného materiálu. Ramená spevnené všitým prúžkom. Tričko má dĺžku do hĺbky bokov. Silikónové zmäkčovadlo zaisťuje splývavosť a mäkkosť na dotyk. Vhodné na potlač a výšivku. Saténová etiketa. Single Jersey, 100 % bavlna, finálna silikónová úprava, 150 g/m2, S, M, L, XL, XXL, 8 farieb
Cena: 2,70€ s DPH

Dámska mikina:
Štýlová dámska mikina so stojačikom vylepšuje predchádzajúci model - je predĺžená do hĺbky bokov, má voľnejší strih, naďalej má dve vrecká na zips a dvojitý ozdobný prúžok na rukávoch. Vhodná na potlač a výšivku. Na rukávoch je vsadený dvojitý efektný prúžok. 100 % bavlna, Terry, 320 g/m2, XS, S, M, L, XL,XXL, 6 farieb
Cena: 12,50€ s DPH

Dámska mikina s kapucou:
Kvalitná dámska trendová mikina s kapucňou nastaviteľnou sťahovacou šnúrkou a bočnými vreckami. Vnútorná strana výrobku terry, vonkajšia strana vhodná na potlač a výšivku. Lem kapucne a boky výrobku sú v kontrastnej farbe. Spodný lem a manžety rukávov bez manžety. 100 % bavlna, Terry, 320 g/m2, S, M, L, XL,XXL, 6 farieb
Cena: 12,20€ s DPH


Všetky ceny sú len za textil bez potlače, cenu potlače určím podľa.... no proste určim, je to ho veľa čo to ovplivní.
Keby niekto chcel aj niečo iné, alebo by vás napadlo niečo kreatívnejšie môžde prešmejdiť stránku http://www.adler.info tam je celý sortiment a maju toho naozaj hodne.

Dnes by mal bracho poslať loga v krivkách tak niečo skúsim nasimulovať.

Toš
Prílohy
407_09.jpg
Pánska mikina
404_06.jpg
Dámska mikina s kapucou
403_16.jpg
Dámska mikina
122_16.jpg
Dámske tričko
122_16.jpg (9.82 KiB) Zobrazené 21613 krát
405_06.jpg
Panska Mikina s kapucou
110_06.jpg
Unisex tričko
onee
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 03 Okt 2011, 00:58
Bydlisko: Záhorák
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Michal » 02 Feb 2012, 13:36

Mne sa veľmi páči to unisex tričko a aj tá pánska bunda s kapucnou samozrejme aj farba je super :yees:
"Do not mess with the forces of Nature , for thou art small and biodegradable!"

Archery lover Obrázok
Obrázok užívateľa
Michal
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 26 Jún 2010, 19:05
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 170 x
Dostal Ďakujem: 259 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Pája » 02 Feb 2012, 14:39

Hoj, unisex triko super, v případě dámského bych asi volila spíš tohle, ačkoliv asi nebude k dostání zelená. Ty superkrátké rukávy na uveřejněné variantě umí být dost nepříjemné.

Kód: Vybrať všetko
http://www.adler.info/CZ/CZ/eshop/tricka_tricka/damska-ladies/trika-damska-duo-sandwich-160/115/


Obrázok
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Logo fóra

Poslaťod juraj1974 » 02 Feb 2012, 14:55

Parada! Tricko, mikina a mikina s kapucou su super... :yees:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Logo fóra

Poslaťod sally » 02 Feb 2012, 16:00

K tej pánskej mikine: mne osobne sa viac dizajnom pozdáva http://adler.info/img/products/produkt_big/506_06.jpg čo tu už raz bola postnutá. Je to na zváženie. :camp:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Pája » 02 Feb 2012, 16:39

Sally: Onee mluvil o tisku, a na fleesku by šla výšivka. Myslím, že nejdřív by se teda asi dělaly potiskované věci, výšivka zřejmě později..
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Logo fóra

Poslaťod lynx » 11 Apr 2012, 21:43

No ako to postupuje ? Chysta sa ten hromadny nakup ? Inak farby su super, ale bolo by mozne dat urobit aj v inych farbach ?
Storaz meraj a raz rež...
Obrázok užívateľa
lynx
 
Príspevky: 334
Registrovaný: 12 Feb 2011, 21:24
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 100 x
Dostal Ďakujem: 15 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Pája » 12 Apr 2012, 18:36

Pánové Oneho a Onee, jak to vidíte? Logo máme, typy textilu taky, takže co bude dál?
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Dufi » 25 Mar 2013, 21:08

Vospolok...ako toto skoncilo? Lebo mam zmiesane informacie...tu par prispevkov vyssie niekto tvrdi ze logo uz je, ked som vsak pisal ku portalovemu nozu, tak som dostal info ze logo nie je... Tak kde je teda pravda? :)
Ak nie je, tak mam dve pripomienky:
1. navrhy ktore som videl su veeeeelmi komplikovane, co jednak stazuje jasnu identu a jednak komplikuje aplikaciu loga (vysivanie, tlac, ...)
2. co tak dat to robit ludom co sa takymi vecami zivia? mozno sa najde niekto, kto si chce rozsirit portfolio a bude mat pochopenie pre nekomercnost projektu.. skusil by som osobne http://www.logoweb.sk
Keď ráno vstaneš, poďakuj za svetlo, za svoj život a silu, poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nevidíš dôvod, prečo by si mal ďakovať, dávaj vinu sám sebe.
Tekumseh
Obrázok užívateľa
Dufi
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 07 Jan 2013, 12:22
Bydlisko: Orava
Dal Ďakujem: 210 x
Dostal Ďakujem: 105 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Pája » 25 Mar 2013, 21:18

Logo a portálové nášivky už jsou, stačí si přečíst další vlákno v této sekci. Značka na portálovém noži je jiná než portálové logo.
Prílohy
DSC00018.JPG
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Logo fóra

Poslaťod Dufi » 25 Mar 2013, 21:24

OK, skoda :) ...moja chyba, nepredpokladal som, ze je hotove, kedze sa v priebehu roka nedostalo do hlavicky fora, takze som nejak moc nepatral. Diky za odpoved.
Keď ráno vstaneš, poďakuj za svetlo, za svoj život a silu, poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nevidíš dôvod, prečo by si mal ďakovať, dávaj vinu sám sebe.
Tekumseh
Obrázok užívateľa
Dufi
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 07 Jan 2013, 12:22
Bydlisko: Orava
Dal Ďakujem: 210 x
Dostal Ďakujem: 105 x

Re: Logo fóra

Poslaťod MIKE » 25 Mar 2013, 21:40

Dajú sa samotné nášivky ešte zohnať?
Obrázok užívateľa
MIKE
 
Príspevky: 82
Registrovaný: 18 Apr 2011, 14:40
Bydlisko: Ružomberok/Liptovský Mikuláš
Dal Ďakujem: 272 x
Dostal Ďakujem: 51 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia