Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod SvaroG » 08 Mar 2012, 17:40

Ďakujem za privítanie :D
Obrázok užívateľa
SvaroG
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 08 Mar 2012, 15:34
Bydlisko: PE-BA
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod macakv » 08 Mar 2012, 17:44

SvaroG píše:Čauko chalani, volám sa Dušan a môj rok výroby je 1985. K tejto stránke som sa dostal náhodou pri zháňaní informácií pri kúpe spacáku.Už vyše roka sem chodím zháňať informácie a dnes som sa rozhodol, že je čas zaregistrovať sa :) Zatiaľ asi budem viac čítať ako prispievať ale časom sa to možno zmení :) Okrem hôr ma zaujímajú nože.

Tak som rád, že som tu.
:camp:

Tak teda vitaj.Píšeš,že ťa zaujímaju nože.......tak ty si moj človek:-)Cíť sa tu ako doma.
Nič nieje nemožné.
Obrázok užívateľa
macakv
 
Príspevky: 363
Registrovaný: 03 Júl 2011, 20:45
Bydlisko: Nitriansky kraj.
Dal Ďakujem: 312 x
Dostal Ďakujem: 442 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod murko » 10 Mar 2012, 22:55

Jazdím s kajakom na divokej vode, v zime skialpinista a lezec, milovník prírody a Volkswagen T4. Je skvelé spať pod hviezdami, jesť z kotlíka a pozerať na hviezdy. Mám rád vietor a dážď, ale milujem aj 4 ročné obdobia, zasnežené hory, bryndzové halušky a knihy o prírode. Tak to som ja...
Keď bolo ľudstvo primitívne, tak zásadne rešpektovalo prírodu a prostredie kde žili. Potom sa ľudstvo začalo civilizovať a dnes nerešpektuje nikoho a nič.
Obrázok užívateľa
murko
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18 Feb 2012, 20:34
Bydlisko: Košice, Stará Ľubovňa
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 10 Mar 2012, 22:58

Myslim ze si tu spravne a preto ta tu vitan... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod art-crow » 11 Mar 2012, 01:13

nazdar moje spriaznene duše. Volám sa Martin a už od malička milujem prírodu. Naši si najprv mysleli, že to so mnou nedopadne dobre lebo som bol úplne iný ako ostatný. Furt som bol vonku a tak. No a do dnešného dňa ma to neprešlo. Študujem environmentalistiku takže sa nezapriem. Už dlhý čas sledujem toto fórum a až teraz som sa registroval, ja viem smutné. No a ešte sa trošku venujem výrobe nožov ale zatiaľ si čepele musím kupovať........................ Dúfam, že tu získam nové vedomosti a že sa budem môcť podeliť so svojimi.
Obrázok užívateľa
art-crow
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 10 Mar 2012, 22:08
Bydlisko: Sereď
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 30 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 11 Mar 2012, 01:21

Vitaj kamo a cit sa tu ako v lese.. :camp: Ak by si nieco potreboval som tu cez SS..( sukromna sprava) som rad ze si medzi nami a ze budes prinosom...
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 11 Mar 2012, 21:27

Tak ta tu pekne vitam a cit sa tu este lepsie ako v lese 2x do tyzdna.... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod quaxo » 13 Mar 2012, 18:13

Ahojte vospolok,

volam sa Matus, som Bratislavcan a som vydareny rocnik 80.
Uz k vam na forum nejaky cas chodim aby som nasiel co hladam, alebo sa len dovzdelaval.
Vyzera to tak, ze sa tu zislo zopar celkom milych ludi, tak som si povedal ze snad nebude naskodu sa zaregistrovat tiez, nech mozem viac citat a pripadne aj nieco zdielat..
Mam velmi rad prirodu, lesy, zvery, atd.. a vacsinu toho co sa teraz nazyva "bushcraft", i ked som v tom trosku este panic, lebo spavam zatial len pod stanom, ale povedal som si ze je cas prejst konecne pod nocnu oblohu a pocut a vidiet toho okolo seba viacej, takze sa tesim na oteplenie, nech sa neucim hned v treskucej zime, ale tak zjemna.

s pozdravom

Quaxo :wink:

teta Edit hovori: budem pisat bez diakritiky, ako som si uz zvykol, tak snad to nikomu nebude prekazat :wink:
Obrázok užívateľa
quaxo
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 12 Mar 2012, 17:06
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 99 x
Dostal Ďakujem: 35 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod matus » 13 Mar 2012, 19:12

vitaj menovec máš pravdu su tu super ludia prilož polienko a pri pozriet na minichat v pravom rohu cervenym pismom este raz vitaj :camp:
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 13 Mar 2012, 22:11

quaxo
aj ja ťa tu vítam...keby si s dačím na portáli mal problém tak sa kludne na niekoho z nás obráť... :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod quaxo » 14 Mar 2012, 16:25

Tak dakujem za uvitanie :)
Obrázok užívateľa
quaxo
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 12 Mar 2012, 17:06
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 99 x
Dostal Ďakujem: 35 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Zephiros » 22 Mar 2012, 21:43

Zdar takze na forum ma priviedlo aj to ze tu mozm podat pomocnu ruku a jednak ze sa zaujimam o skautsku prax a podobne samozrejme aj bushcraftom ale u mna je to hlavne skautska prax :wolf: . Dalej sa zaujimam o prirodu zvierata mozno sa hadam dostane aj k vyrezavaniu ale asi len pre vlastnu potrebu a potesenie okolia :D





inak pri registraci sa mi stala galiba som si zabudol napisat do nicku jendo pismenko jednak by mi to vyhovovalo mat normalne bo ten nick pouzivam vsademozne takze ci by nebol admin taky laskavy a nezmenil by mi ho malo by ziet takto
Kód: Vybrať všetko
Zephiros
Zephiros
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 22 Mar 2012, 17:59
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 22 Mar 2012, 22:01

Vitaj pri nasom oni nova tvar. Cit sa tu ako vo svojom odiele a ako v lese.... :camp: Ak by si potreboval s dacim pomoct pred tym ako zacnes prispievat tak sa kludne ozvi...
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod mosh » 23 Mar 2012, 00:02

nazdar moje meno je Marian (doma Majo a kedysi v detstve Maros a kamosi my to skratili na mos). mam 33 vyrastal som na sidlisku pri lese kde bol pocas santenia prvy kontakt s prirodou a vsetkym zivim . Do tajov prespatia pod sirakom ma zasvatil moj nebohy otec, s ktorym sme chodievali na rybacky, pocas puberty som travil kazdy vikend pri vode pod sirakom a zazil vela zazitkou a skusenosti, volne chvile travil s nozom v ruke, struzlikanie paliciek, lyziciek, varesiek (clovek stale nieco zabudne doma), stavanie prirodnych pristreskou z machu, rakosia a buriny, pozorovanim vsetkeho ziveho co sa pri vode aj pod vodou a v divocine okolo vody mihlo. Spoluziaci ma zaviedli na vandracke cesticky k vecernemu ohnu s gitarou :camp: , a neskor sme s kamosom vymetali diery v zemi v podobe verejnosti nepristupnych jaskyn :bear: a pobehali nespocetne mnozstvo lesnych cesticiek. Momentalne mam na nohe "gulu" v podobe dvoch malych deti(4 a 1.5r) ale spolu s manzelkou sa snazime vybehnut na vylety spojene so zberom byliniek a pozorovanim vtacikov a lesnej zveri. a uz by aj stacilo . . . viac niekde spolu pri ohni :D, som rad, ze som objavil toto :yees: super :yees: forum
(doteraz som vas len "tajne" pozoroval) a mozem sa naucim nieco nove a zaujimave a spoznat novych ludi podobnej krvnej skupiny. :wolf:
Obrázok užívateľa
mosh
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 11 Mar 2012, 22:21
Bydlisko: Kosice
Dal Ďakujem: 93 x
Dostal Ďakujem: 14 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod macakv » 23 Mar 2012, 03:20

Vitaj Majo.Podla krvnej skupiny patríš jednoznačne sem.Prilož polienko na náš virtuálny ohen.
Nič nieje nemožné.
Obrázok užívateľa
macakv
 
Príspevky: 363
Registrovaný: 03 Júl 2011, 20:45
Bydlisko: Nitriansky kraj.
Dal Ďakujem: 312 x
Dostal Ďakujem: 442 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron