Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Opyca » 27 Mar 2012, 21:18

Zdravím volám sa Janči som Mierumilovné zvieratko z hornej Oravy :bear: . K milovaniu prírody ma doviedli moji rodičia a starý rodičia. Za to im veľmi ďakujem :wink: . A ja to posúvam ďalej, som rád že som našiel takúto stránku. Posnažím sa vám pred dať moje skúsenosti a ocením vašu pomoc. :camp:
Kto raz položil srdce na oltár prírody, stáva sa navždy túlavým psom.
Obrázok užívateľa
Opyca
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 07 Mar 2012, 21:59
Bydlisko: Námestovo
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 27 Mar 2012, 23:15

Pěkně vítám, buď jako doma. Kdyby sis nevěděl s fungováním fóra rady, piš moderátorům, rádi pomohou. ;-)
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Ferio_85 » 28 Mar 2012, 15:49

Zdravím, chcem sa prestaviť som Feri, pochádzam z Košíc. Fórum navštevujem cca od Novembra/Decembra 2011. Prihlásil som sa sem za účelom predaja noža, no inzerát mi zmazali :-). Nie som "bushcrafter" do prírody chodím fotiť krajinky. Fórum je fajn len by som privítal viac cestopisov a typy na dobré miesta po našich lesoch. Cez niektoré odkazy členov fóra som našiel dobré tipy a nápady. thx
Ferio_85
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 28 Mar 2012, 13:50
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Rafael Ingvis » 28 Mar 2012, 21:16

To Ferio_85 : Vítam Ťa. Inzerát Ti zmazali pretože si porušil pravidlá fóra. Čo sa týka "cestopisov" odporúčam navštíviť vlákno Akcie-Minulé.
"Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané."

:-k
Obrázok užívateľa
Rafael Ingvis
 
Príspevky: 322
Registrovaný: 02 Feb 2011, 09:50
Bydlisko: Praha
Dal Ďakujem: 112 x
Dostal Ďakujem: 287 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod PeterAndreus » 31 Mar 2012, 23:11

Mam mensi problem a kedze nechcem vytvarat novu temu a neda sa mi poslat PM, davam to sem. Skusal som sa registrovat, ale neprisiel mi aktivacny mail. Skusal som ho davat preposlat ale nic.. meno som registroval andreus, mail peter.andreus@gmail.com
PeterAndreus
 

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod SKW » 01 Apr 2012, 01:35

Ahoj Peter! Skús sa prihlásiť, registráciu už máš potvrdenú a registračný mail už nemusíš riešiť ;-). Ináč je dosť možné že ho máš v spamovom priečinku ;-) stáva sa že gmail jednoducho takéto maily odfiltruje ako spam.

Týmto Ťa zároveň vítam na fóre, určite využi možnosť predstaviť sa všetkým a môžeš začať prispievať do diskusií svojimi názormi a skúsenosťami. A ak budeš chcieť, môžeš priložiť poleno na náš virtuálny táborák v minichate :camp:
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod andreus » 01 Apr 2012, 09:35

Ahoj no v spam foldri to urcite nemam. Skusal som dat preposlat mail 2x a nikde v ucte jednoducho nieje. . . .
---------------------------
OK.. tak teraz sa citim blbo :D je to v spam foldri.. problem bol ten ze som sa registroval nie na hlavny mail, ale podriadeny, ktory ale vsetko preposiela cez forward na hlavny.. ale zjavne co hodi do spamu to nie.. Tak teda prepac za problemy.
andreus
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 17 Mar 2012, 21:19
Bydlisko: Slovakia
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod andreus » 01 Apr 2012, 09:39

Zdravim. Volam sa Peter a som z dediny pri Banskej Bystrici. Kedze tu zijem od malicka, dotyk s prirodou a zvieratami som mal neustale. Priroda ma aj napriek tomu stale fascinuje a velmi rad sa ucim veci ako si s jej pomocou pomoct, ked nejde vsetko podla planov, alebo sa na nieco proste zabudne. Momentalne sa venujem amaterskemu horolezectvu, ale skaly ma bavia nielen nad ale aj pod zemou, ked skusam liezt do kadejakych dier a jaskyn co tu mame na okoli.
andreus
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 17 Mar 2012, 21:19
Bydlisko: Slovakia
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 01 Apr 2012, 09:45

:yees: tak ťa tu teda vítam aj ja...keby si niečo potreboval poradiť čo sa fóra týka,tak sa kľudne ozvy...
:camp:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod 72janik » 10 Apr 2012, 19:50

Ahojte.volám sa jano. Pochádzam z oravy ale dlhé roky žijem v martine. Super portál na ktorom som sa dozvedel veľmi veľa. Teraz momentálne vďaka chamtivosti ľudí som bezdomovec a tak som sa dal na to ten bushcraft. :-) momentálne okupujem veľkú fatru a idem sa učiť žiť v súlade s prírodou. Našťastie mám mobil so solárnou nabíjačkou tak sa občas ozvem. A rád sa podelím o zážitky. Teraz si uvedomujem že prvé noci budú brutal. :-) pekný večer kamaráti a prírode zdar. Ak by sa chcel niekto pridať tak sa môžote ozvať. nejaké peniaze mi chodia na účet ale je to malo na ubytovanie. Na stavu a mobil úplne stačí takže sa nemusíte báť že by som sa chcel priživiť. :-)
Obrázok užívateľa
72janik
 
Príspevky: 410
Registrovaný: 31 Dec 2011, 22:52
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 578 x
Dostal Ďakujem: 417 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 10 Apr 2012, 20:09

:mrgreen: vo fatre je teraz ešte kopa snehu...tak to máš ťažké...ale tak drž sa starec a bacha na medvede! :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 10 Apr 2012, 20:31

Aj ja si ta tu dovolim privitat aj ked ma taketo osudy vzdy nejak zoberu.... Budem pozorne sledovat ako sa ti bude darit. Teda ak budes o sebe davat vediet.
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 12 Apr 2012, 18:11

Téma pročištěno od netematických příspěvků. O dlouhodobém přežívání v přírodě dále prosím diskutujte tady:

Kód: Vybrať všetko
http://www.bushcraft-portal.sk/forum/viewtopic.php?f=36&t=835&p=15869#p15869


Děkuji. :-)
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Chodes » 15 Apr 2012, 13:09

Z dravim volam sa Jaro byvam na blizkom vychode v malebnej dedinocke obkolesenou majestatnymi Volovskými vrchmy.z jednej strany sa hrdo tyci Kojsovska hola a z druhej strany na nas trampov dozera hrdy vrch Kloptan. maj prezyvka mala byt Chodec ale doslo k tlacove chybe tak to uz nechavam tak. venujem sa bushcraftu,turistike,rybarceniu a foteniu priblizne od svojich 11rokov.obcas ked mam cas tak z dreva savykluje nejake to umelecke amaterske dielko pre potesenie duse :).Toto forum obsahje vela vedomostia skusenosti ludi ktory maju uz co to za sebou v nasich lesoch prezite,a clovek by si mal vazit ze sa dostava k informaciam ktore by niekde asi ani nenasiel.dak tolko omne dost slov a vyraza sa v ustrety dobrodruzstvu zvane zivot. :camp:
Chodes
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 15 Apr 2012, 12:45
Bydlisko: Prakovce
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod SKW » 15 Apr 2012, 13:36

Vítam Ťa v našom tábore Chodec! Obrázok Cíť sa tu dobre a smelo prilož poleno do ohňa!
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia