Práca s programom WordPress

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

Re: Práca s programom WordPress

Poslaťod atti.hombre » 05 Jún 2012, 20:12

hoj -oslov Matusa...on ten blog prevádzkuje :wink: ...inak je teraz na chate on line
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1988
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2233 x

Re: Práca s programom WordPress

Poslaťod oneho » 05 Jún 2012, 21:25

scout78962 píše:Nedávno som si založil blog, no ked zadám meno blogu do vyhľadávača tak mi ho nenájde :evil: , dostanem sa tam jedine cez link a neviem čo robiť aby sa dal v googli normálne nájsť :cry:
Neviete mi niekto pomôcť? :camp:


No ono to nieje také jednoduché. Toto sa volá SEO a v podstate musíš dodržať určité pravidlá. Princíp je jednoduchý = maj správne naprogramovanú stránku, kvalitný obsah, nejaké odkazy na iných kvalitných weboch a budeš mať viac návštev a čím viac návštev tým populárnejšia stránka a tým pádom lepšie miesto v google a pod. Over si voju stránku ako je na tom na stránke http://www.seo-srvis.cz máš možnosť overiť správnosť kódu aj popularitu stránky.

Nečakaj že budeš na 1 mieste. Aj keby si mal najlepší web na svete, neznamená že budeš prvý v google.

Ďalšia možnosť si za to zaplatiť, no to sa ti neoplatí...
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Práca s programom WordPress

Poslaťod Bacil » 06 Jún 2012, 08:52

Definuj správne naprogramovanú stránku - čo je dobré pre IE, nefunguje vo Firefoxe a pod. Takže dokonalosť neexistuje...ako v prírode celkove :-)
Ak sa niekto ešte nerozhodol, tak môže porozmýšľať, či nedá 2% na záchranu hradu Čabraď...
Keď sa mačka môže ježiť...tak sa ježko môže mačkať!?
Obrázok užívateľa
Bacil
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 18 Nov 2011, 14:53
Bydlisko: hrad Čabraď
Dal Ďakujem: 18 x
Dostal Ďakujem: 277 x

Re: Práca s programom WordPress

Poslaťod matus » 06 Jún 2012, 09:15

neviem či netrepnem blbost ale podla mna za všetko može SKW :mrgreen: ale nie robim si srandu scoutou blog sa krije z jeho pretože majú velmi podobné názvy ja by som spravil nový blog alebo scout daj si na hiking.sk do temy bushcraft survival nazov webu ako reklamu :camp:
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Práca s programom WordPress

Poslaťod stormmast3r » 06 Jún 2012, 12:00

Bacil píše:Definuj správne naprogramovanú stránku - čo je dobré pre IE, nefunguje vo Firefoxe a pod. Takže dokonalosť neexistuje...ako v prírode celkove :-)


Ak je stránka validna podľa W3C bude fungovať aj v IE (používa to dnes vobec niekto? :shock: ) aj vo Firefoxe aj všade inde. Otázkou je ale, kto by sa s tým vobec s*al?
Byť verný totiž predovšetkým znamená byť verný sebe. (Antoine de Saint-Exupéry)
Obrázok užívateľa
stormmast3r
Skazený skaut
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 04 Dec 2010, 18:51
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 73 x


Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia


cron