Kone

Vaše praktické poznatky z praxe, tipy, skúsenosti, zaujímavé výlety...

Re: Kone

Poslaťod Blake » 27 Aug 2012, 18:26

Ahoj, prave dnes som premyslal nad planmi do buducna s mojim konošom a nejake vacsie vylety, co sa tyka bushcraftu. O tejto teme som sa dozvedel az cez google - a to tu celkom precitavam:)
Akurat sa to tu nijak nerozvinulo. Postupil niekto dalej nejake kroky? Ja mam 2rocneho valacha,takze zatial pracujeme zo zeme a po lese jazdime po svojich obaja, ale na jar planujem zmenu a chystam sa najprv na poldnovky a ked uvidim ze to funguje, tak by som odcvalal aj dalej.
Obrázok užívateľa
Blake
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 16 Dec 2010, 08:42
Bydlisko: Prešov - Mladá Vožice (CZ)
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Kone

Poslaťod atti.hombre » 27 Aug 2012, 18:32

:yees: tak toto je aj mojím snom ( a asi aj zostane len snom ) vziať koňa,za sedlo uviazať deku s celtou a vyraziť...aj sme sa tu bavili medzi sebou, že by to bola parádička.Poväčšine vstup koňom do hory zakázaný nie je.No ja many na tátoša nemám a ani parkovať ho nie je kde.Ale fandím ľudom čo toto poriešené majú. :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Kone

Poslaťod venco » 27 Aug 2012, 19:23

Kedysi mal kamoš frajerku a tá sa starala o kone aj jazdila. Vzala nás teda pár krát si zajazdiť, ale na anglických sedlách to nebolo ono. Westernovými sedlami opovrhovala. Príležitosť sa mi naskytla na jazdenie v Sl. raji pri Hrabušiciach. Tam požičiavali kone s westernovými sedlami a jazdilo sa normálne v lese a po lúkach a to bola paráda. Hneď by som si to zopákol... :yees:
Forest Hardworker Club
Obrázok užívateľa
venco
 
Príspevky: 492
Registrovaný: 27 Okt 2010, 14:25
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 515 x
Dostal Ďakujem: 264 x

Re: Kone

Poslaťod Budy » 27 Aug 2012, 20:11

Kde je problém Atti? Stačí sa mi ozvať a ideme.
Budy
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 17 Nov 2011, 20:13
Bydlisko: Banská Bystrica
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 13 x

Re: Kone

Poslaťod Kapo » 07 Sep 2014, 22:20

Kapo píše:
U mna túžba vlastniť koňa a chodiť s ním na štýlové čundre drží niekolko desiatok rokov. Ale až teraz som kúpil pozemok, s pekným okolím, kde sa to bude dať konečne zrealizovať.....


Tak to trvalo síce dlhšie, ale kobylku už mám konečne doma. Nevidím inakší zmysel života, ako si plniť svoje sny ... :wolf:
Stredný vek je vtedy, keď už chápeš, že nedokážeš zmeniť tento svet, no ešte ťa to trochu sere.
Som smrdutý trapér. Buskraft je pro holky.
Obrázok užívateľa
Kapo
 
Príspevky: 364
Registrovaný: 03 Máj 2011, 15:34
Bydlisko: Myjafsko
Dal Ďakujem: 14 x
Dostal Ďakujem: 109 x

Predchádzajúci

Späť na Z praxe

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia