Topánky Raichle (Mamut) Trail

Recenzie o jednotlivých častiach výbavy

Topánky Raichle (Mamut) Trail

Poslaťod macmatej » 22 Jan 2013, 20:54

V r. 2008 som si kupil topanky Raichle Trail XT GTX. V tej dobe ich este predavali pod znackou Raichle. Dnes sa vyrabaju pod znackou Mamut.

Hned po prvom obuti som mal prijemny pocit z nosenia, ako keby som mal papuce. Nikdy som v nich nemal otlaky. Priznavam, ze som im daval dobre zabrat. Presli so mnou vsetky turistiky, krizom cez les, kamenmi aj snehom. Prve dva roky drzali vyborne. Treti rok uz ale zacali riadne povolovat. Goretex sa potrhal, takze dost premokali, podrazka sa zacala po krajoch odlupovat. Snazil som sa to asi 10x zalepit, ale vzdy to po case zasa povolilo. Teraz uz mam nove boty a tieto pouzivam na spinavu pracu. Podrazku uz nelepim, vrch natieram vazelinou a pomaly cakam, kedy sa uplne rozpadnu.

S odstupom casu mozem povedat, ze to boli topanky, v ktorych sa mi chodilo asi najpohodlnejsie zo vsetkych. Myslel som, ze vydrzia trochu dlhsie, ale zasa neboli az tak moc drahe, aby som ich nemohol po 3 rokoch vymenit. Vzdy som sa o ne poctivo staral, cistil a impregnoval ich. Odviedli dobru pracu, asi si ich kupim este raz. A mozno aj dvoje :-D Teraz je novy model Mamut Trial New. Ma vyssiu gumenu obrubu.

Obrázok
Prílohy
IMG_1445.JPG
IMG_1448.JPG
IMG_1446.JPG
IMG_1447.JPG
Obrázok užívateľa
macmatej
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 02 Apr 2011, 22:00
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 412 x
Dostal Ďakujem: 673 x

Re: Topánky Raichle (Mamut) Trail

Poslaťod mohadive » 13 Jún 2013, 11:12

Nuz vyzeraju ako keby ich svorka vlkov napadla. Hlavne ze dobre sluzili.
Nikdy nie je príliš neskoro na to, mať šťastné detstvo. Ale druhýkrát je to len na tebe, na nikom inom.
Obrázok užívateľa
mohadive
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26 Dec 2012, 21:12
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Dal Ďakujem: 21 x
Dostal Ďakujem: 165 x


Späť na Recenzie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


cron