Vtipy

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

Re: Vtipy

Poslaťod Juraj Stehlík » 23 Dec 2012, 17:51

Kto chce od života veľa, môže dostať málo.
Ale kto chce od života málo, nemusí dostať nič.
Juraj Stehlík
 
Príspevky: 30
Registrovaný: 02 Okt 2012, 20:50
Bydlisko: Detva
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Vtipy

Poslaťod stormmast3r » 14 Jan 2013, 19:49

Byť verný totiž predovšetkým znamená byť verný sebe. (Antoine de Saint-Exupéry)
Obrázok užívateľa
stormmast3r
Skazený skaut
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 04 Dec 2010, 18:51
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 73 x

Re: Vtipy

Poslaťod Chameleon_sk » 14 Jan 2013, 23:08



Neviem co je na tom vtipne. Onuce sú jednoznacne lepsie riesenie ako tzv. moderne bavlnene ponozky.
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Vtipy

Poslaťod BRÉGO » 15 Jan 2013, 22:02

Rozhovor 80 ročného páru v posteli:
Dedo: Nepomilovala by si sa so mnou?
Babka: Áno, ale len s kondómom!
Dedo: ??? Prečo? Veď ty už aj tak nemôžeš otehotnieť!!!
Babka: To nie, ale salmonelu z pokazených vajec dostať môžem!!!!
:D:D:D
Obrázok užívateľa
BRÉGO
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 09 Jan 2013, 13:26
Bydlisko: pod Rohačkou
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Vtipy

Poslaťod Bacil » 25 Jan 2013, 22:43

Manželé Smithovi nemohli mít spolu děťátko, a tak se rozhodli využít služeb náhradního otce, s nímž by počali potomka. Toho dne, kdy měl zastupující otec dorazit, políbil pan Smith svou ženu a pravil: "Odcházím. Ten člověk by tu měl být každou chvíli."
Po půlhodině náhodou zazvonil u dveří podomní dětský fotograf, který doufal, že se mu podaří udělat nějaký obchod. "Dobrý den, paní, já jsem přišel, abych..."
"Ne, ne, nic nevysvětlujte. Už jsem vás očekávala," přerušila ho paní Smithová.
"Opravdu?" podivil se fotograf. "Výborně! Dělám překrásné dětičky."
"To je přesně to, v co s manželem doufáme. Pojďte prosím dál posaďte se." Po chvíli se s uzarděním zeptala: "Tak čím začneme?"
"Všechno nechejte na mně. Obvykle to zkusím dvakrát ve vaně, třikrát na pohovce a párkrát v posteli. Někdy je to docela zábavné i na podlaze v obýváku... můžete se tam více roztáhnout!"
"Vana? Podlaha v obýváku? Není divu, že nám to s Harrym nefungovalo."
"No, víte, paninko, nikdo vám nemůže zaručit, že se to povede pokaždé. Ale pokud vyzkoušíme několik různých poloh a já to vezmu ze šesti nebo sedmi úhlů, jsem si jist, že budete s výsledkem spokojena."
"To, to, to je snad trochu moc..." zalapala paní Smithová po dechu.
"Paninko, při takovéhle práci je třeba si dát na čas. To víte, že bych to nejraději sfouknul za pět minut, ale jsem si jist, že byste s tím nebyla spokojena."
"To tedy asi ne," zamumlala paní Smithová. Fotograf otevřel kufřík a vytáhl album s obrázky dětiček.
"Tohle se dělalo na střeše autobusu."
"Prokristapána!" vykřikla paní Smithová, mačkajíc v ruce kapesníček.
"A tahle dvojčata vyšla výborně, ale s jejich matkou byla potíž."
"Byla s ní potíž?" otázala se paní Smithová.
"Hrozná. Nakonec jsem ji musel vzít do parku, abych mohl odvést svou práci pořádně. Lidé se tam kolem nás shlukli ve čtyřech nebo pěti řadách, jen aby pořádně viděli."
"Ve čtyřech nebo pěti řadách?" zeptala se paní Smithová, oči doširoka otevřené v údivu.
"Ano," řekl fotograf, "však to také trvalo více než tři hodiny. Matka pořád ječela a vřískala - vůbec jsem se nemohl soustředit! Pak se začalo stmívat a já jsem s tím začal pospíchat. A když mi pak veverky začaly ohryzávat to moje nádobíčko, tak jsem to všechno zabalil."
"Vaše...ehm... nádobíčko?"
"No ano. Tak, paninko, pokud jste připravena, tak já si postavím trojnožku, abychom se mohli dát do díla."
"Trojnožku?"
"No jistě, musím používat trojnožku a položit si na ni ten svůj Canon. Je příliš velký na to, abych ho udržel dlouho v ruce. Paní? Paní! Proboha, ona omdlela!"
Ak sa niekto ešte nerozhodol, tak môže porozmýšľať, či nedá 2% na záchranu hradu Čabraď...
Keď sa mačka môže ježiť...tak sa ježko môže mačkať!?
Obrázok užívateľa
Bacil
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 18 Nov 2011, 14:53
Bydlisko: hrad Čabraď
Dal Ďakujem: 18 x
Dostal Ďakujem: 277 x

Re: Vtipy

Poslaťod keres » 27 Jan 2013, 09:02

Viete čo vznikne keď skrížite blondínku a sibírskeho huskyho !??? Blondínka ktorá znesie veľké mrazy alebo najsprostejši pes v záprahu.
Obrázok užívateľa
keres
 
Príspevky: 359
Registrovaný: 17 Feb 2012, 21:39
Bydlisko: Vranov nad Topľov
Dal Ďakujem: 773 x
Dostal Ďakujem: 830 x

Re: Vtipy

Poslaťod Michal » 27 Jan 2013, 22:55

Muž so ženou prechádzajú obchodným centrom a zastavia ich dievčatá pri prezentačnom pultiku.
- dobrý deň, máte umývačku riadu ?
- áno mám ...
- toto sú nové tablety do umývačky, nechcete si kúpiť jedno balenie?
A muž na to:
- Oľga, poď sem... Budeš to žrať ?
"Do not mess with the forces of Nature , for thou art small and biodegradable!"

Archery lover Obrázok
Obrázok užívateľa
Michal
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 26 Jún 2010, 19:05
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 170 x
Dostal Ďakujem: 259 x

Re: Vtipy

Poslaťod jura_czech » 30 Jan 2013, 22:20

Hoši a dámy,
nebude to vtip, ale přidám příběh ze života, který se stal takovým evergreenem na všech lesnických školách v CZ (od učňáků až po lesnické fakulty) a pojednává o tom, kterak není záhodno, aby člověk žral brouky, resp. jeden poměrně vzácný druh - Májku fialovou (Meloe violaceus). A protože už jsem ve svém lesnickém oboru potkal hodně lidí, kteří mi chtěli dotyčnou historku vyprávět a já jim vždy odvětil, že mi tuto historku vyprávět nemusí, poněvadž hlavní protagonista tohoto příběhu je můj spolužák z lesnické školy v Písku, kamarád a ke všemu i svědek ze svatby a jeho "zážitek" je mi tedy dostatečně znám. A protože jeho historka tak trochu souvisí s životem v přírodě, poněvadž se odehrála jednoho skoro letního dne při odborných praxích někde v lesích poblíž Vimperku, tak bych se s tímto příběhem s vámi rád podělil.
Kamarád (jméno není důležité) se cestou na odbornou praxi se spolužákama vsadil, že když najde brouka, tak ho sežere. Chlapci na sázku přikývli a dohodli se, že když brouka sežere, tak mu dají 50,- CZK. Před nějakými 18 lety to byly docela peníze, za kterých se několik orosených dalo vypít, tak proč z toho dělat vědu ne, tím spíš, že v Asii brouky žerou vcelku běžně :P No, ono by to sranda byla, kdyby kamarád ve svý entomologický neznalosti nenarazil na poměrně vzácnýho brouka a to výše zmíněnou Májku fialovou. Kamarád brouka vzal, strčil do pusy, spolkl a šel se s ostatními věnovat svojí práci v lese. Za nějakých dvacet minut se mu začalo dělat špatně od žaludku a tělo se přirozeně proti jedu bránilo tak, že bude zvracet. Jenže, když ho viděli jeho kamarádi, že je mu na blití, tak mu řekli, že jestli toho brouka vyzvrací, tak sázka neplatí a 50,- CZK nedostane :oops: Tak kamarád zvracení kvůli padesátikoruně zadržel a šel se dál věnovat svojí práci. Jenže mu bylo čím dál hůř. Cestou z praxe na internát už pomalu kolaboval a po příjezdu mu hned volali sanitku. Sanitka ho převezla do vimperské nemocnice, kde okamžitě zahájili léčbu. I přes to se jeho zdravotní stav prudce horšil a začali mu během krátké chvíle selhávat ledviny a játra. To už bylo na vimperskou nemocnici moc a vyžádali si letecký transport do Č. Budějovic. Naštěstí ale mladý organismus mého kamaráda bojoval statečně a než přiletěla helikoptéra z ČB, tak byl z nejhoršího venku a orgány zase začaly fungovat. Nicméně si nějakých 14 dní poležel v nemocnici a dlouhou dobu strávil na dietách, než se jeho tělo úplně zotavilo. Jeho příběh mu vysloužil přezdívku "Jedák", která má kořen ve slově jed a tuto přezdívku má dosud :P Jelikož jeho příběh skončil naštěstí happyendem a krom přezdívky na něm snad nezanechal trvalých následků, tak se jeho osoba a rodina stávali terčem kanadských vtípků, jako třeba to, že Jedákovi spolužáci poslali pohled z letního čundru a na dopisní známce byla májka :yees: , nebo kamarád Jedákovy matky (amatérský entomolog) jí povídá: "Člověče já se snažím najít májku už nějaký ten rok a tvůj syn je na potkání žere :mrgreen: ". Takže poučení z příběhu je jasné - brouci se zkrátka nežerou :lol:
jura_czech
 
Príspevky: 55
Registrovaný: 16 Apr 2012, 19:42
Bydlisko: České Budějovice, ČR
Dal Ďakujem: 37 x
Dostal Ďakujem: 44 x

Re: Vtipy

Poslaťod Bacil » 02 Feb 2013, 23:47

Správy z TASR:
- deväťročný chlapec zachránil farárovi život!
- našiel mu hrčku na miešku.

:shock: :wink:
Ak sa niekto ešte nerozhodol, tak môže porozmýšľať, či nedá 2% na záchranu hradu Čabraď...
Keď sa mačka môže ježiť...tak sa ježko môže mačkať!?
Obrázok užívateľa
Bacil
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 18 Nov 2011, 14:53
Bydlisko: hrad Čabraď
Dal Ďakujem: 18 x
Dostal Ďakujem: 277 x

Re: Vtipy

Poslaťod Chameleon_sk » 03 Feb 2013, 23:44

Obrázok
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Vtipy

Poslaťod stormmast3r » 04 Feb 2013, 12:54

Nahnevaná matka kričí na svojho syna: "Ja ce calý večar hledám po šickych karčmoch a mlady pán sebe doma graty umýva!!!!!"
Byť verný totiž predovšetkým znamená byť verný sebe. (Antoine de Saint-Exupéry)
Obrázok užívateľa
stormmast3r
Skazený skaut
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 04 Dec 2010, 18:51
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 73 x

Re: Vtipy

Poslaťod lynx » 04 Feb 2013, 19:12

Obrázok
Storaz meraj a raz rež...
Obrázok užívateľa
lynx
 
Príspevky: 334
Registrovaný: 12 Feb 2011, 21:24
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 100 x
Dostal Ďakujem: 15 x

Re: Vtipy

Poslaťod Bacil » 07 Feb 2013, 18:12

Před barákem mě zastavil nějaký optimistický kravaťák s tím, že je z firmy už nevím jaké, a prý kolik platíme za elektřinu, že by pro nás měl fajnovou nabídku. Stižen kratochvilným nápadem zahrát si na trotla, živě jsem reagoval: "A jaký proud nabízíte?"
"Pro vás určitě výhodnější, než máte ." začal našprtaný kolovrátek.
Nehodlal jsem mu přenechat aktivitu: "No to jistě. Ale JAKEJ je ten proud? Střídavej nebo stejnosměrnej?“
"Prosím?" ustrnul sales area manager.
"No ptám se, jestli nabízíte proud střídavý nebo stejnosměrný" dával jsem si záležet na výslovnosti.
Totálně vykolejenému nabízeči to v hlavě viditelně začalo šrotovat a na čele jakoby mu povstal nápis " Měli jsme tohle vůbec na školení"?. Když nápis po chvíli pohasl, špitl rádoby obchodník nejistě " No. to je jedno, ne?"
"No to teda není jedno", pravil jsem rozhodně, "Střídavej proud musíte pořád přepínat a měnit, proto je dražší. Tak to vy asi máte stejnosměrnej, když ho nabízíte levnějc."
"A jakej vy tady teď máte proud?" zasáhla mladého muže spásná myšlenka.
"Jednofázovej" oznámil jsem suše a mladého muže spásná myšlenka zase opustila. Hned to ale srovnal: "A jakej mají sousedi?"
"No přece ten samej. Tady to všichni máme stejný. To jste si nezjistil předem?" nasadil jsem pohoršený výraz, že je náš barák tak nehoden pozornosti.
"Jó, jistě. Když my dáváme nabídky jednotlivým odběratelům, ne celýmu domu. Ale, víte co, já vám to zpracuju a přijdu ještě jednou. Můžu vás poprosit o nějaký kontakt?"
Na jméno se mě úplně zapomněl zeptat, číslo jsem mu řekl takové, co mě zrovna napadlo, on potom něco naučeného zamumlal a rychle pádil pryč. A já jsem na futru do baráku udělal další pomyslný zářez: Zase jeden oblbovač, co k nám nikdy, ale opravdu už nikdy nepřijde.
Ak sa niekto ešte nerozhodol, tak môže porozmýšľať, či nedá 2% na záchranu hradu Čabraď...
Keď sa mačka môže ježiť...tak sa ježko môže mačkať!?
Obrázok užívateľa
Bacil
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 18 Nov 2011, 14:53
Bydlisko: hrad Čabraď
Dal Ďakujem: 18 x
Dostal Ďakujem: 277 x

Re: Vtipy

Poslaťod stormmast3r » 07 Feb 2013, 20:20

Schrodingerova mačka vojde do baru ale nevojde
Byť verný totiž predovšetkým znamená byť verný sebe. (Antoine de Saint-Exupéry)
Obrázok užívateľa
stormmast3r
Skazený skaut
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 04 Dec 2010, 18:51
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 73 x

Re: Vtipy

Poslaťod Bacil » 07 Feb 2013, 23:09

Obrázok
Ak sa niekto ešte nerozhodol, tak môže porozmýšľať, či nedá 2% na záchranu hradu Čabraď...
Keď sa mačka môže ježiť...tak sa ježko môže mačkať!?
Obrázok užívateľa
Bacil
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 18 Nov 2011, 14:53
Bydlisko: hrad Čabraď
Dal Ďakujem: 18 x
Dostal Ďakujem: 277 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia