Chatovacie okienko pre spammerov :)

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

Re: Chatovacie okienko pre spammerov :)

Poslaťod atti.hombre » 23 Jún 2013, 08:54

jj 20 sať...vieš čo ti môžu iba v tedy,ked ich nevyžieraš a si z domu preč...ale ak bývaš v ich príbytku a zdielaš ich kuchyňu tak držíš hubu a krok - inak sú z Vás ( ak rodičia za dačo stoja a majú rozum ) bezdomovci.Takže či 14 abo 20 je jedno-záleží na zodpovednosti oboch zúčastnených strán!...mne rodičia nikdy nepovedali že " nemôžeš! "...hoci som mal 12 rokov.Ale nikdy som nemal ani názor že : "viete čo mi môžte?! "...

P.S. Žijete na Slovensku tak platíte tu dane a platia pre Vás Slovenské zákony...žijete u rodičov tak platíte daň Slovenskej Republike a platia pre Vás Slovenské zákony a pravidlá Vašich rodičov!
:ice:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Chatovacie okienko pre spammerov :)

Poslaťod Mego » 26 Jún 2013, 07:25

S rodičmi sa da aj dohodnuť... sem-tam
Kym som nemal 18, doma som trpel. Trpim síce aj teraz,ale už podstatne menej. Už napríklad nevreštia, keď idem raz za čas pokuriť a tak. Snažim sa robiť to, čo mi povedia, ale nie vždy to vyjde a to je všetko. Už sa s nimi nemusím hádať, že som prišiel o 23:00 domov, že som bol v decembri vonku a nemal som čiapku a podobne.
I don´t fear neither death, nor pain!
Obrázok užívateľa
Mego
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 24 Nov 2012, 22:18
Bydlisko: Slovenská republika, Svit
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Chatovacie okienko pre spammerov :)

Poslaťod juraj1974 » 26 Jún 2013, 10:46

[-o< ooo boze udri!
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Predchádzajúci

Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia