Belianske Tatry

Všetky tipy a postrehy o vhodných lokalitách

Belianske Tatry

Poslaťod onee » 22 Aug 2013, 22:51

Ahojte

V nedeľu odchádzam s mojimi drahými do Belianskych Tatier za oddychom.

Tí čo ste z tých končín poraďte nejaké miestočko čo netreba obísť. Tatry mám prechodené od Západných, Vysokých a aj Belianských. Hľadám nie štandardne komerčné miesta kde je milión ľudí, babeniek v balerínkach ... to nemusím. Minulý rok som po asi 6 ročnej pauze absolvoval Skalnaté pleso - Hrebienok po magistrále a to je proste des. Už jedine v noci, inak nechodit.

Nejakú peknú dolinku, kus lesa, jazierko, pleso kde sa dostanem aj s prckami 0.4, 4, 6 rokov (samozrejme krosná pre nich mám) a pekne sa tam na par chvíľ zašijeme a budeme sa kochať ako tam je krásne.

DIK
onee
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 03 Okt 2011, 00:58
Bydlisko: Záhorák
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Belianske Tatry

Poslaťod Nataniel » 23 Aug 2013, 08:14

Ja to tam veľmi nepoznám, ale už dlhší čas sa chystám na chatu Plesnivec. Myslím, že tam veľa ľudí nechodí. Posielam aj nejaký odkaz, kde si to môžeš pozrieť http://hiking.sk/hk/li/sluzby-vyhladava ... ivec&sa=ok .
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Belianske Tatry

Poslaťod onee » 23 Aug 2013, 21:39

Na tej som asi na jedinej nebol a mame ju v pláne pozrieť. Dik za potvrdenie dobrého nápadu. :yees:
onee
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 03 Okt 2011, 00:58
Bydlisko: Záhorák
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x


Späť na Lokality

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia