Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Yankee » 30 Aug 2013, 15:55

Ahojte, volám sa Roman, zbožňujem prírodu, ale nemám moc príležitostí sa do nej dostať :) bývam v meste a na vôkol nič, tak keď sa podari dostať sa do prírody, veľmi si to vychutnávam a naozaj si tam oddýchnem. Toto fórum čítam už niekoľko dní (dostal som sa sem cez google, napr. SWK aj tvoj blog mám prečítaný plus tvoje videá som zhliadol na jeden šup) a až teraz som nabral odvahu sa zaregistrovať :) Čo sa týka buschcraftu som totálny zelenáč, ale chcel by som to zmeniť. Teórie mám načítanej, no chcelo by to aj nejakú tú prax. Som vďačný za toto fórum, hlavne za vaše skúsenosti a odborné rady.
Yankee
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 30 Aug 2013, 15:21
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 30 Aug 2013, 16:00

:D vitaj Roman...Blava je mesto?... :mrgreen: dobre-pravdu máš a aj nemáš. Je tu viac chlapcov z Blavy tak sa kludne nakontaktuj na nich a niečo vymyslíte. Keby si dačo potreboval tak stačí komukoľvek zelenému a hoci aj mne napísať ss ( súkromná správa - u nás sa jej nadáva had :snake: ) a ak sa dá tak poriešime. Poväčšine horúce témy riešime na minichate- už si našiel...vždy tam niekto je kto môže poradiť.

etše raz vitaj a prisadni...som rád že je tu ďalší zelenáč...aspoň tu nie som sám :wink:

:camp:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Yankee » 30 Aug 2013, 16:07

Ďakujem atti :) už pri čítaní som vycítil takú tú ,,rodinnú,, atmosféru. Ľudia si tu radia, pomáhajú a hlavne nezávidia :) aj ked ja Vám závidím tie vaše dovednosti :lol: ( v dobrom).
Yankee
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 30 Aug 2013, 15:21
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 30 Aug 2013, 19:42

Ahoj a vítej, Yankee! V okolí BA že není příroda? A zkusil jsi už Malé Karpaty, co začínají hned za hranicí katastru? :mrgreen:
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Ripovic » 01 Sep 2013, 16:44

Mišo zdraví nadšencov bushcraftu a všetkeho s tim súvisiacim. Dostal som sa sem celkom náhodou, ale som tu uz nastálo. Vdaka bohu za túto stránku, zaujíma ma všetko okolo turistiky, survial a vlastne všetko o čom sa tu dočítam. Len tak dalej :yees:
Obrázok užívateľa
Ripovic
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 01 Sep 2013, 16:15
Bydlisko: Dolany
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 10 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 01 Sep 2013, 16:49

Náhoda je blbec... :D ale dobre že je to tak...vitaj a čítaj...no a nezabudni písať svoje postrehy...zážitky...a keby dačo dôležité trebalo by ti tož je tu minichat...( na hornej lište červeným )...

:camp:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod SKW » 02 Sep 2013, 16:33

Vítam nových členov! :) Cíťte sa tu ako doma, nech vám toto fórum slúži k rozšíreniu obzorov a spoznaniu ďalších ľudí s podobnými záujmami.

:camp:
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Waldläufer » 05 Sep 2013, 21:59

Tak aj ja som tu uz kadeco uTRUSil a zanechal par stop. Kto na ne nahodou natrafi, mozno zisti co som za species
“before physical deterioration obtrudes, I shall go on some last wilderness trip to a place I have known and loved. I shall not return” Everett Ruess
Obrázok užívateľa
Waldläufer
 
Príspevky: 148
Registrovaný: 19 Aug 2013, 22:39
Bydlisko: 4D
Dal Ďakujem: 241 x
Dostal Ďakujem: 250 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 07 Sep 2013, 06:23

:D Tak ťa medzi nami dievčatami pekne vítam... :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Waldläufer » 07 Sep 2013, 10:03

Dakujem za uvitanie, hombre
“before physical deterioration obtrudes, I shall go on some last wilderness trip to a place I have known and loved. I shall not return” Everett Ruess
Obrázok užívateľa
Waldläufer
 
Príspevky: 148
Registrovaný: 19 Aug 2013, 22:39
Bydlisko: 4D
Dal Ďakujem: 241 x
Dostal Ďakujem: 250 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod IbaPalino » 12 Sep 2013, 16:40

Čavte všetci.
Pochádzam z Vrbového a čo sa týka bushcraftu, tak som začiatočník. Niečo som si už v lese prežil ale je toho veľmi málo. Túto stránku som našiel cez blog ktorý má SKW a jeho blog som našiel tak že som do vyhľadávača zadal oheň lukom pri večernej nude :D. Akonáhle som začal čítať jeho perfektný blog, tak ma bushcraft nesmierne chitil (a to som predtým ani nevedel že také niečo existuje) a už sa teším až raz pôjdem z nejakými bushcraftermi do hôr. :D
Stále nasávam kopec nových informácií z tohoto fóra a dlho aj naďalej budem :D
IbaPalino :yees:
Obrázok užívateľa
IbaPalino
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 09 Sep 2013, 14:32
Bydlisko: Vrbové
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 12 Sep 2013, 17:16

:D Vitaj unudený človeče...prisadni...dačo počítaj...ked budeš mať potrebu sa opýtať tak sa opýtaj... :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod morffium » 13 Sep 2013, 09:43

Čaute chlopi...

Az teraz som sa dostal k registracii na tomto fore nakolko nie je tolko casu kolko clovek potrebuje...dostal som sa sem cez sallyho"myslim"s ktorym som komunikoval cez e-shop"Do prirody",ktoremu sa musim aj ospravedlnit,ze som sa mu este neozval za hamaku,ale ozvem sa...bushcraft mi nic nehovori ale priroda ano...prvy raz som siel v 15-tich na potlach(ano,bol som tramp,T.O.Salamander Malacky)pokial ma to prestalo naplnovat a od vtedy sa flakam po horach(a to doslova,rychlost je moj nepriatel)a uz to trva takych 13-16 rokov...nikdy nechodim sam,buť to kamarat/ka,manzelka alebo synovia a vzdy zo sebou mam dobru naladu a dobru lahvinku na zahriatie pri vecernom ohniku...toš taký sem :skaut:
Moja partnerka ma obviňuje z toho, že ju nikdy nepočúvam. Či z niečoho podobného...
Nemám rád les. Sú tam stromy. Blbo sa mi tam parkuje ! - motočunder
Obrázok užívateľa
morffium
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13 Sep 2013, 08:10
Bydlisko: Gajary
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 13 Sep 2013, 09:57

Oooo tak vitaj mladenčok co ma nahradnu ladninku vzdy pri sebe aby mu zima nebola. Posad sa aj pri nas ohen a nasavaj. Myslim nasavaj informacie ktorych tu je veeelmi vela. Verime ze sa ti podari aj napriek tomu casu ktoreho je stale menej a menej prispiet ak tvojimi zazitkami z pomalochodiacich vyletov v prirode. Vitaj... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod morffium » 13 Sep 2013, 10:11

:D chladnicku nenosim ale snazim sa vyhybat letnym mesiacom,radsej chodime jar-jesen-zima...a dík za príjem na sklad :yees:
Moja partnerka ma obviňuje z toho, že ju nikdy nepočúvam. Či z niečoho podobného...
Nemám rád les. Sú tam stromy. Blbo sa mi tam parkuje ! - motočunder
Obrázok užívateľa
morffium
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 13 Sep 2013, 08:10
Bydlisko: Gajary
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 1 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia