obchod bushman

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Re: obchod bushman

Poslaťod Kyl » 30 Dec 2012, 12:51

Od Bushmanu mám dosť vecí a som spokojný používajú kvalitné materiály. Zatiaľ som mal problém len so šitím z cca 10ks oblečenia som si musel zreparovať 2ks problém bol v obidvoch prípadoch na vačkoch. Toto však pre mňa nepredstavuje zásadný problém, keďže vlastním ihlu a niť. :D
Obrázok užívateľa
Kyl
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 29 Dec 2012, 18:35
Bydlisko: Strážovské vrchy
Dal Ďakujem: 64 x
Dostal Ďakujem: 134 x

Re: obchod bushman

Poslaťod kolovrat » 19 Jan 2014, 16:32

Goose píše: Výhoda Bushman je v tom že veci sú "neutrálne" = nevyzeráte ako vojak a ani ako vyžehlený ultra outdoor z nákupného centra (na ktorom vidno že nemá tušenia nič o prírode ale chodí oblečený v značkových vyžehlených veciach z obchodných domov)

Medzi výrazné mínus musím aj ja zaradiť cenu, predsa len zoženiete aj lacnejšie oblečenie (vrátane značkového).


Ja som sa teda odhodlal a kupil si vypredajove nohavice Hook:
http://www.bushmanshop.sk/bushman-nohav ... k-hazelnut
Pocas dlhorocneho nosenia SFU od Helikonu denno-denne mi niektori ludia zacali vycitat vzhlad fotbaloveho hooligana :roll: . Tak som so povedal, ze budem "less tactical, more practical" a riskol som.
Je to bavlnena vrecovina s trojitym sitim. Snad to cosi vydrzi.

Inak pre kazdeho, kto chce vyzerat modne, no zaroven prakticky Bushman ponuka riesenia. Ale tie ceny ... ako u zlych znamych.
Obrázok užívateľa
kolovrat
 
Príspevky: 71
Registrovaný: 07 Mar 2013, 21:21
Bydlisko: západ
Dal Ďakujem: 7 x
Dostal Ďakujem: 20 x

Re: obchod bushman

Poslaťod unc » 04 Nov 2014, 17:16

Ja mám od nich jednu košeľu. Peknú, kockovaná červená, niečo takéto - http://www.bushmanshop.cz/bushman-kosil ... terracotta. Ale kupoval som to už dávno, takže neviem či je to presne ten model. Strih je celkom dobrý ale v lete je v nej teplo a v zime zima. Keď ju prepotím tak schne celý deň. Po dvoch-troch praniach značne vybledla. Možno náhoda, ale daľšiu vec by som si tam už asi nekúpil.

Teda dostal som ešte ťapku ako darček a tá slúži bez problémov :D
unc
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 16 Mar 2011, 19:55
Dal Ďakujem: 11 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Predchádzajúci

Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


cron