Výpredaj armádneho oblečenie

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Bic0 » 05 Jún 2013, 08:30

Bic0 píše:Madarske mam 2 olivove a 1 cierne, verim ze pekne dlho nebudem musiet ziadne kupovat, tieto vyzeraju poriadne pevne. Dnes sa tam chcem zastavit a kuknut par veci.

Tak som 1 nohavice dokatoval minuly vikend. Prehnala sa mi cez lytka asi 200kg skala valiaca sa dole lesom. Nebyt pevnych nohavic na ktorych mam podriapanu lavu nohavicu v oblasti lytka, asi by moja koza dopadla horsie ako len s odreninami a relativne plytkymi ranami. Clenok spuchnuty, fialovo-modro-cierny ale chodim v pohode. Z nohavic urobim 3/4-aky, budu dobre.
Bic0
 
Príspevky: 208
Registrovaný: 07 Máj 2012, 00:15
Bydlisko: Pezinok
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod finn » 16 Dec 2013, 12:13

V Trnave sa kona vypredaj armadneho tovaru firmy MSM z Martina. Termin je do stredy 18.12.2013. Predaj sa kona na adrese Priemyselna 5 v priemyselnom parku.
Múdrosť nie sú rozsiahle vedomosti, rozsiahle vedomosti nemusia byť múdrosťou!
Obrázok užívateľa
finn
 
Príspevky: 161
Registrovaný: 06 Mar 2011, 22:47
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 215 x
Dostal Ďakujem: 131 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod sakul » 20 Jún 2014, 00:49

Neviete o nejakom vypredaji na vychodnom slovensku, najlepsie v ke. Popripade o eshope, obchode kde predavaju maskace vz. 85 alebo 95. Nieco som uz nasiel ale neviem ci cena nie je prehnana. Kolko je podla vas spravna cena za nove/pouzivane original maskace vz. 85 alebo 95?

Dik za info
sakul
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 18 Mar 2014, 01:45
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Rolf » 20 Jún 2014, 18:30

Ja som kupoval nohavice aj blúzu odevu vz.85 z eshopu-Armytex.sk. Nohavice do veľkosti pása 100cm tu stoja 11eur a blúza 5eur... :) Ja si myslím, že tento odev (nový) človek lacnejšie nikde asi veľmi nekúpi... A táto cena je podľa mňa dosť priaznivá... :wink:
...nikto nie je múdrejší ani mocnejší ako všemocná príroda...
...a príroda robí zo mňa lepšieho človeka...
Obrázok užívateľa
Rolf
 
Príspevky: 328
Registrovaný: 08 Jún 2011, 13:24
Bydlisko: Vihorlatské vrchy
Dal Ďakujem: 430 x
Dostal Ďakujem: 487 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Chesus » 20 Jún 2014, 22:03

sakul - skús sledovať túto stránku : http://www.armystore.sk/
majú výpredaje po celom Slovensku, stačí len vystihnúť kedy budú v tvojom okolí. Ceny majú na tých výpredajoch celkom slušné. Napr. čo som ja nakúpil výbavu a oblečenie: ešus (mierne použitý) - 1,5 ečka, nový nepoužitý tuším 4, čutora 2,5e, nemecká BW blúza 5e . Tebou spomínané vz.85 - blúza 4 alebo 5e a nohavice tuším 8. Na niektoré veci tam mali fakt pekné ceny, no niektoré zas boli za celkom slušné pálky, ale rozhodne sa tam oplatilo ísť. Bol som trikrát a vždy fajnovo nakúpil. Hlavne oblečenie a rôzne staré vecičky z armádnych skladov boli za pekné ceny. Za to novšie veci ako výrobky od MFH a Miltec sa tam rozhodne neoplatilo kupovať kedže boli za trocha prehnané ceny (nie že by som si po svojich skúsenostiach od týchto firiem chcel čosi kupovať :lol: )
Ešte malý edit: doplním, že vz.85 je fakt paráda za tú cenu, také nezničiteľné lesácke montérky. Bundeswehr blúza je proti tomu sviatočná košieľka
Obrázok užívateľa
Chesus
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 25 Aug 2011, 23:48
Bydlisko: Humenné
Dal Ďakujem: 115 x
Dostal Ďakujem: 93 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Majo » 23 Jún 2014, 20:24

sakul Oblečenie vzor 85 je možné kúpiť aj cez commando.sk. Majú eshop a tiež predajne v Žiline, Prešove a Michalovciach. V predajni v Žiline je cena blúzy aj nohavíc rovnaká - 6,99 Eur. V eshope len 3,98 Eur, samozrejme plus poštovné.
Mám kolegu, ktorý absolvoval vojnu v tomto oblečení, je nadšencom pre rôzne militárie, ale odev vzor 85 u neho vyvoláva len ironický úsmev a poznámku, že to by nekúpil. Materiál je z väčšej časti syntetický a nie príliš príjemný na omak. Zdá sa, že prednosťou vzoru 85 je len nízka cena. Ale proti gustu...
Povraz sa nedá tlačiť, len ťahať.
Obrázok užívateľa
Majo
Moderátor
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 07 Jún 2013, 09:41
Bydlisko: Zilina
Dal Ďakujem: 593 x
Dostal Ďakujem: 239 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod benluben » 24 Jún 2014, 07:48

Súhlasím s Majom, mám s tým oblečením neblahé ročité skúsenosti a ja by som to oblečenie nekúpil. Je to naozaj samá syntetika ani gram bavlny a jedinú výhodu, ktorú to oblečenie má je pevnosť, ktorá je však vykúpená komfortom nosenia. Ak sa Ti páčia zelené nohavice šité ako maskáče radšej pohľadaj na internete určite niečo nájdeš. Nohavice by mali mať aspoň 40-50% bavlny aby boli nositeľné, ale proti gustu ...
Nech Vám zápalky nezvlhnú a oheň dlho horí ...
Obrázok užívateľa
benluben
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 09 Dec 2012, 12:11
Bydlisko: Nové Zámky
Dal Ďakujem: 365 x
Dostal Ďakujem: 274 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod sakul » 24 Jún 2014, 19:20

Dakujem Vam za vsetky informacie. Ten vzor 85 som tu napisal asi omylom. Neuvazoval som o nom. Chcel som sa opytat na 95 a 97. Planujem si to kupit na airsoft. Potrebujem nieco v com si môzem lahnut kludne aj na spinavu zem, blato. Nechcem sa o to bat, cize preto idem po nizkej cene. Nohavice za 10€ ma budu mrziet menej ako ine za 40€.
Presiel som si obchody ktore ste mi poradili. Nieco si snad uz vyberiem. Dik este raz.
sakul
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 18 Mar 2014, 01:45
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod carlos9780 » 25 Jún 2014, 06:08

Sakul:o vz 85 naozaj ani neuvažuj v lete by si sa v tom uvaril :sweat: a ako píšú chlapci sú dosť nepríjemné na dotyk ,problém nieje v tom že je to syntetika ale v spôsobe tkania a (v tej bode)nedokonalosti materiálu,nám nilonové nohavice ktoré dýchajú ďaleko lepšie ako bavlnené ale to je o inom.Vzor 95cz/97sk môžem vrelo doporučiť veľa toho vydržia,kopec veľkých vačkov,dobre dýchajú...na airsoft ako stvorené.Zásadný rozdiel medzi nimi nieje-nejaké vrecká majú inak ide len o farbu osobne mám 97čky,95ky mi prídu moc kriklavé-skôr to v lese kričí ako kryje.Cena-nové sa ti kupovať neoplatí a jazdené kúpiš za 30e -nohavice,blúza alebo skús pozrieť britské,nemecké,rakúské a pod.hl.nech je to armádny originál ten ti vydrží dlho.
carlos9780
 
Príspevky: 232
Registrovaný: 22 Okt 2011, 21:40
Bydlisko: BA
Dal Ďakujem: 151 x
Dostal Ďakujem: 130 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod sally » 25 Jún 2014, 09:20

Ak to chceš na airsoft, tak sa popozeraj po maskáčoch s čo najmenším vzorom: bw flek, britské DPM, mutlikrém (ale origo! Len tu bude problém cena), niečo od Rusákov, české 95... čím menší vzor, tým lepšie kryje na blízko. Veľké vzory ako náš 97, frantíci, US woodland... sú na as použitie menej vhodné. Celkom dobrá vec je povláčiť maskáče napr. za bicyklom po poľnej ceste, riadne ich zablatiť...aby chytili taký "vyšicovaný" a "zafúľaný" nádych. Potom v kombinácii s trochou miestnej vegetácie budeš pre zvyšných airsofťákov hustý krutoprísny démon :) (teraz vážne - zvykne to pomôcť farebným prechodom a dá to odevu zemitý nádych)
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Bic0 » 26 Jún 2014, 11:24

Ja nosim na airsoft nemecke flecktarny, kupene "vyradene" v armyshope. Su mierne onosene, ale bez vady na materiale, za prijatelnu cenu.
Bic0
 
Príspevky: 208
Registrovaný: 07 Máj 2012, 00:15
Bydlisko: Pezinok
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod sakul » 13 Júl 2014, 16:28

Zohnal som si maskace vzor 97. Velkost som trafil na 100%. Takze som velmi rad. Su vo velmi dobrom stave. Dakujem za rady.
sakul
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 18 Mar 2014, 01:45
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod sakul » 25 Júl 2014, 22:29

V Stražskom momentalne prebieha armadny vypredaj. Kupil som si tam nove letne kanady vzor so vzorom 95, tricko na airsoft, polnu flasu s obalom, opasok do maskacov ciapku a 3 dielnu supravu ešusov. Super vyber, ochotni predavaci. Urcite sa chodte pozriet, budu tam este 26.7. do 14:00.
Prílohy
fotka - Copy.JPG
sakul
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 18 Mar 2014, 01:45
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod radeton » 26 Júl 2014, 11:14

85-ky síce bohvie ako "nedýchajú" to je pravda,ale po pár opraniach z časti zmäknú,látka je dosť odolná voči mechanickému porušeniu mám ich tiež už pár rokov.V podctate sú nezničiteľné, v lete síce nie sú ideálne,ale jeseň zima sú po pár vypraniach v pohode nositeĺné.Ich veľká výhoda je, že po namočení či už dažďom,alebo nechceným vykúpaním sú za hodinu na tele suché.Ďalšia ich výhoda je,že sú odolné voči prefúknutiu vetrom,čo sa ocení vo veternom počasí s obľubou som ich napríklad používal pri zoskokoch kde sa ich schopnosť odolávať prefúknutiu studeným prúdom vzuchu plne potvrdila túto ich vlastnosť ocení každý kto sa dostane počas presunu do trvalejšieho studeného vetra. Za tú cenu poslúžia neodpisoval by som ich. Každé orig.vojenské "maskáče" sú šité pomerne z hrubej látky, a v lete je v nich teplo netýka sa to iba vzoru 85.
Prílohy
P1010878.JPG
Obrázok užívateľa
radeton
 
Príspevky: 335
Registrovaný: 04 Jan 2012, 17:08
Bydlisko: detva
Dal Ďakujem: 121 x
Dostal Ďakujem: 185 x

Predchádzajúci

Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia