Vtipy

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

Re: Vtipy

Poslaťod divox » 06 Nov 2014, 19:38

Po milovaní:

ŽENA:
Leží vedľa mňa, vôbec ma neobjíme. Pozerá do stropu. Ktovie nad čím rozmýšľa. Sme spolu už dva roky. Príliš dlho na to, aby bol najvyšší čas vymeniť ma. Za mladšiu. Predsa len, za tie dva roky som dosť pribrala. Zamračil sa, to nie je dobré. Myšlienkami je niekde úplne inde. Strácam ho, už so mnou určite nechce mať nič dočinenia.
MUŽ:
Mucha na strope. Ako to robí, že nespadne?
Obrázok užívateľa
divox
 
Príspevky: 297
Registrovaný: 02 Feb 2012, 16:26
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 507 x
Dostal Ďakujem: 544 x

Re: Vtipy

Poslaťod SKW » 06 Nov 2014, 21:44

Chlapík sa vracia domov zo služobnej cesty. Je po polnoci. Cestou sa pýta taxikára,či by nebol ochotný robiť mu svedka, lebo si myslí, že ho manželka podvádza. Taxikár súhlasí, ak za to dostane 100 EUR. Ako prišli do domu, potichu sa vkradli do spálne. Muž zapáli svetlo, prudko zhodí prikrývku z postele a vidí ženu s milencom. Nahnevane zoberie revolver a priloží ho milencovi k hlave. Žena v...ykríkne: Nestrieľaj, klamala som Ti, že som zdedila peniaze! ON zaplatil Corvettu, ktorú som Ti dala, ON zaplatil jachtu, ON zaplatil ročné lístky na športové zápasy, ON zaplatil chatu pri jazere, dokonca platí aj mesačné výlohy na domácnosť. Zneistený muž zloží pištoľ, pozrie na taxikára a pýta sa ho: "Čo by si urobil?" Taxikár chvíľku rozmýšľa a odpovie: "Prikryl by som ho dekou, aby neprechladol"
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Vtipy

Poslaťod SKW » 13 Nov 2014, 00:06

Žil jednou jeden král a ten měl pěknou dceru. Jednoho dne se jim na zámku ucpala kanalizace, tak zavolali instalatéra. Když přišel, princezna mu nenápadně pošeptala: „Otec ti bude za práci nabízet ledacos. Zlato, stříbro, peníze, slivovici, ale ty nic neber, jen ho požádej o starou rezavou podkovu.“
Instalatér pár hodin čistil kanály a když byl s prací hotov, nabízel mu otec zlato, šperky, peníze i slivovici, ale instalatér trval na tom, že chce jen rezavou podkovu. Král mu ji, se zjevnou nechutí, dal. Když instalatér odešel, povídá otec král dceři:
„To jsme s ním ale vyj*bali, co?“

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Za bačom príde novinár a pýta sa:
- Bača, čo robíte celý deň?
Bača hovorí:
- Ráno vstanem, vyženiem ovce na pašu, popritom vypijem jednu fľašu slivovice, potom druhú a tak ďalej, až do večera.
- Bača, to nemôžeme dať do televízie, radšej namiesto "vypijem fľašu" povedzte "prečítam knihu", bude to lepšie.
Bača premýšľa a hovorí:
- Ráno vstanem, vyženiem ovce na pašu, popritom si prečítam jednu knihu, potom druhú a tak ďalej, až do večera. Večer, keď už nemám čo čítať, navštívim kamaráta Jura, ktorý má doma malú tlačiareň. V nej vytlačíme niekoľko kníh a potom ich spolu čítame až do rána.
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Vtipy

Poslaťod Willy » 13 Nov 2014, 11:17

Pro nastávající podzimní sychravé večery doporučuji shlédnout krátké video z pořadu "NA STOJÁKA".
Televizní přenos hokejového zápasu ČR proti SR simultálně překládaného do znakové řeči pro neslyšící :D .
:yees:
http://veeo.cz/698_hokejovy-zapas-ve-znakove-reci/
"PROTOŽE JSEM POZNAL TRÝZEŇ ŽÍZNĚ, VYKOPAL JSEM STUDNU, ABY Z NÍ I JINÍ MOHLI PÍT."
Ernest Thompson SETON


Obrázok
WOODCRAFT IS LIFECRAFT!
Obrázok užívateľa
Willy
 
Príspevky: 468
Registrovaný: 28 Aug 2013, 23:15
Bydlisko: Praha
Dal Ďakujem: 2319 x
Dostal Ďakujem: 2712 x

Re: Vtipy

Poslaťod juraj1974 » 17 Nov 2014, 18:42

Baca sa milo zohne k ovci a lubezne jej sepne do uska... Mas dve moznosti. Po A- jemne ta pomilujem po B- sa osukam ta niekolko krat pekne natvrdo... a pleskne ju po zadku s uskrnom na tvári ze vyber si. Ovca ani brvou nepohne a bez otocenia hlavy k bacovi odpovie: Beeee...
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Vtipy

Poslaťod Willy » 26 Nov 2014, 09:36

ZPRÁVA Z KANADSKÉHO TISKU

Nemohl jsem se rozhodnout kam toto zařadit.
Copak rada je to určitě dobrá, ale nejsem si jist, zda je stoprocentně pravdivá :wink: :)
Nakonec posuďte to sami:

medveď.jpg
"PROTOŽE JSEM POZNAL TRÝZEŇ ŽÍZNĚ, VYKOPAL JSEM STUDNU, ABY Z NÍ I JINÍ MOHLI PÍT."
Ernest Thompson SETON


Obrázok
WOODCRAFT IS LIFECRAFT!
Obrázok užívateľa
Willy
 
Príspevky: 468
Registrovaný: 28 Aug 2013, 23:15
Bydlisko: Praha
Dal Ďakujem: 2319 x
Dostal Ďakujem: 2712 x

Re: Vtipy

Poslaťod sally » 26 Nov 2014, 22:15

Takto to je vždy... Šporíš si na lamborghini, malú vilu s bazenom dakde na ostrovoch....A zrazu BOOOM !!!! Neudržíš sa a kúpiš si Coca Colu a Snickers. :mrgreen:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Vtipy

Poslaťod Willy » 27 Nov 2014, 15:08

VIANOCE z pohľadu právnika:


Sľuby, že príde Ježiško - šírenie poplašnej správy, §357 Trestného zákona - 2 až 8 rokov

"Keď nebudeš poslúchať, nič nedostaneš!" - vydieranie, §175 TZ - 6 mesiacov až 4 roky

"Keď budeš dobrý, Ježiško ti prinesie..." - podplácanie, §160a - až 2 roky

Otvorenie listu Ježiškovi - porušenie listového tajomstva, §182 TZ - až 2 roky

"Ak vydržíš celý deň nepapať, uvidíš zlaté prasiatko" - zanedbanie povinnej výživy, §207 TZ - 2 až 3 roky

Výroba vaječného koňaku - nedovolená výroba liehových nápojov, §285 - až 1 rok väzenia


Suma sumárum - trest odňatia slobody od 6 mesiacov až po 19 rokov súhrnne !
"PROTOŽE JSEM POZNAL TRÝZEŇ ŽÍZNĚ, VYKOPAL JSEM STUDNU, ABY Z NÍ I JINÍ MOHLI PÍT."
Ernest Thompson SETON


Obrázok
WOODCRAFT IS LIFECRAFT!
Obrázok užívateľa
Willy
 
Príspevky: 468
Registrovaný: 28 Aug 2013, 23:15
Bydlisko: Praha
Dal Ďakujem: 2319 x
Dostal Ďakujem: 2712 x

Re: Vtipy

Poslaťod SKW » 10 Dec 2014, 22:16

Príde hladný turista k bačovi Janovi na salaš a prosí:
- Bača, dajte mi niečo zajesť.
- Tu máte, dajte si cúvky - ponúkne ho bača.
- Čo sú to tie cúvky? - pýta sa turista hltajúc ponúknuté jedlo.
- Nó, nevydarené halušky! Zjedol som ich a oni zo mňa cúvli. Potom ich zjedol Dunčo a cúvli aj z neho. Ako vidím, už cúvajú aj z vás!
: D : D
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Vtipy

Poslaťod Pája » 15 Dec 2014, 16:07

Víte, kolik nožů potřebuje nožomil?
.
.
.
Ještě jeden!
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Vtipy

Poslaťod SKW » 14 Jan 2015, 20:42

Hej Jeffe, pamatuješ si na tu slečnu, kterou jsme tady vídali každý večer a já přitom pokaždé měl erekci?
- Pamatuji Bille, a co se stalo?
- No tak jsem ji nakonec pozval na rande a ona souhlasila.
- To je skvělé, Bille, a kdy se máte setkat...?
- Sešli jsme se dnes večer, Jeffe.
- Vzal jsem si lepicí pásku a oblepil jsem si ptáka kolem nohy, kdybych měl přeci jen erekci a postavil se mi, aby na to ona nepřišla. Přišel jsem jí domů vyzvednout a ona mi otevřela v těch nej sexy šatech, jaké si Jeffe dokážeš představit...
- A co pak, co se stalo pak, Bille?
- Kopnul jsem jí do ksichtu!
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Vtipy

Poslaťod Nataniel » 15 Jan 2015, 12:20

Divoký západ. Ve vlaku sedí kovboj, kouří cigaretu a vyfukuje kroužky dýmu.
Po 15 minutách přijde za ním indián: "Ještě slovo a dám ti po hubě."

Karel přijel do malého města, kde byl jen jeden hotel a všechny pokoje obsazené. Bylo asi jedenáct večer, a tak to Karel přeci jen zkouší: "Pane recepční, přeci tu musíte mít alespoň jedno volné lůžko." - "No, vlastně tu mám jeden dvoják, na kterém je jen jeden pán, který by určitě rád platil jen polovinu. Ale abych pravdu řekl, ten pán úplně strašně chrápe. Dokonce si na to stěžovalo několik hostů z okolních pokojů." - "Nevadí, já to beru, lepší tohle než čekárna na nádraží." Druhý den ráno jde Karel na snídani do hotelové restaurace krásně dorůžova vyspaný a recepční se ho ptá: "Tak co, bylo to s tím chrápajícím bez problémů?" - "Jo, jasně. Zatrhl jsem mu to chrápání raz-dva." - "Jak jste to dokázal?" - "No, když jsem tam přišel, už byl v posteli a chrápal. Tak jsem mu dal pusu a řekl: "Dobrou noc, miláčku." No a on celou noc seděl na posteli a hlídal mě!"

Doběhne nasraný chlap do hospody, postaví se doprostřed lokálu, v ruce drží pistoli devítku a křičí:
"Kerý h... j... moji ženu? Na fleku ho zastřelím"!
Zezadu se ozve tichý hlas: "máš málo nábojů".
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Vtipy

Poslaťod Willy » 23 Jan 2015, 10:52

To se takhle po dlouhé době potkají dva kamarádi. Ten jeden zve druhého na pivo ...
„Hele já nemůžu, kdybych přišel opilý, manželka by mně pak nepustila domů :( !“
A ten první mu poradí:„To není až zas tak velký problém, tohle jsem vyřešil už dávno. Dělám to takhle. Přijdu ke dveřím, svlíknu se donaha, zazvoním a když se otevřou dveře, hodím rychle všechny věci dovnitř. A je ti jasný, že manželka mě venku stát nahatýho nenechá :wink: !“
„Hmmm …, fakt dobrej nápad :yees: !“
A tak se spolu sťali jak hovada.
Asi za týden se zase potkají a ten, co mu radil, se ptá toho druhého: „Tak co, nevyrazíme si zase někam popít :) ?“
„No, po tom minulém fiasku s tím tvým trikem snad radši ani ne :roll: !“
„Fiasko? Povídej, co se stalo :?:
„No, přede dveřmi jsem se svlíknul do naha, jak jsi mi radil, ....zazvoním, a když se dveře otevřely, tak jsem tam hodil hadry. No a pak se ozvalo - Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají ... :shock: !
"PROTOŽE JSEM POZNAL TRÝZEŇ ŽÍZNĚ, VYKOPAL JSEM STUDNU, ABY Z NÍ I JINÍ MOHLI PÍT."
Ernest Thompson SETON


Obrázok
WOODCRAFT IS LIFECRAFT!
Obrázok užívateľa
Willy
 
Príspevky: 468
Registrovaný: 28 Aug 2013, 23:15
Bydlisko: Praha
Dal Ďakujem: 2319 x
Dostal Ďakujem: 2712 x

Re: Vtipy

Poslaťod Jačko » 26 Jan 2015, 18:43

Niečo pre tých, ktorí chcú schudnúť.
Prílohy
ATT00043.jpg
Obrázok
S MODROU OBLOHOU!
Obrázok užívateľa
Jačko
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 03 Nov 2013, 22:06
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 133 x
Dostal Ďakujem: 109 x

Re: Vtipy

Poslaťod atti.hombre » 06 Feb 2015, 15:15

Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia