parkovanie

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

parkovanie

Poslaťod sally » 14 Jún 2010, 20:50

Chodievate z domu na výlet autom? Ak áno, ako riešite parkovanie - nebojíte sa, že vám auto počas výletu niekto ukradne/vybieli/zdemoluje? Parkujete radšej v neznámej dedine alebo niekde tesne pri lese?

(nerátam extrém ako zamaskovať auto medzi stromami maskovacou sieťou a hŕbou ihličnatých konárov :mrgreen: )
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: parkovanie

Poslaťod Zvero » 16 Jún 2010, 23:09

Vodičák si ešte len robím :D, ale aj tak väčšinou nás na akcie nieto vozí a odvoz je väčšinou kameň úrazu.... ale už idem do OT
"Nature does nothing uselessly."
Obrázok užívateľa
Zvero
 
Príspevky: 72
Registrovaný: 07 Sep 2008, 14:36
Bydlisko: Kežmarok
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 16 x

Re: parkovanie

Poslaťod addo77 » 17 Jún 2010, 09:36

Ja povazujem za najlepsie riesenie nechat sa tam odviest kamaratom, znamym atd. Ma to velku vyhodu /teda aspon pre mna/ a to ze sa nemusim vraciat na to iste miesto. Cize ma vyhodi niekde a mozem sa vybrat hocikam. Samozrejme pokial chces ostat na nejakom mieste a taborit tam dva dni napr. tak to je ine. S tym je veru problem, uz som zazil vykradnutie auta pri lese sice nie mojeho ale hned som sa na fleku otocil a mazal stade prec :x .
Obrázok užívateľa
addo77
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 14 Jún 2010, 10:11
Bydlisko: Trenčín
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 7 x

Re: parkovanie

Poslaťod Snypo » 19 Jún 2010, 13:29

idealne je odviest sa vlakom niekde a je po starostiach.
Na istej turisticko/survivalovej akcii sme straja isli SADčkou do Starej Lubovne a stamad pešo do Prešova.Žiadne starosti o auto,proste krasa
Obrázok užívateľa
Snypo
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 29 Sep 2008, 17:31
Bydlisko: Šalgovík - metropola východu
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 37 x


Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia


cron