Bushman expedition boots

Bushman expedition boots

Poslaťod Svako Ragan » 03 Jan 2013, 00:54

Zdravím nadšenci!

Čistou náhodou som objavil obchod bushman kde som narazil na bushman expedition bootshttp://www.bushmanshop.sk/topanky-bushman-expedition-beige.html. Predavačka mi vehementne tvrdila, že tieto boty sú to najlepšie sú určená do náročných klimatických podmienok a vydržia každú extrémnu záťaž či už prach blato ba dokonca vodu. Má tu niekto skúsenosti s týmito botami? . Som skeptický či vydržia vo vlhkosti ( pekne premočená lúka po lejaku), či sa nerozpadnú a nejde iba o obuv alias "platíš za značku o kvalite ani muk".

Za každú odpoveď vopred ĎAKUJEM! :yees:
Svako Ragan
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 03 Jan 2013, 00:46
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod juraj1974 » 03 Jan 2013, 08:53

Ono ako pises sam platíš za značku o kvalite ani muk" Ja co som mal moznost stretnut ludi co nosia tuto znacku tak si pochvaluju. Treba ale dodat ze su tzv. mestsky nosici veci a nie lesolezovia...
Moj nazor? Za vela penazi budes pocut nejaku muziku. Neviem aky typ si a ci chodis aj von na viacdnocky alebo ako to tu raz niekto niekde napisal ze si chodieva pocas sluzobiek ohrievat obed do lesa pocas prestavky na plynovom horaku....
Dostanes za tie peniaze urcite lepsie boty.
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod sally » 03 Jan 2013, 13:16

Pri tak veľkej ploche látky by to chcelo aj nejakú kvalitnú membránu, nie? Súčasne - podrážka sa mi tam nezdá - môj súkromný tip, že sa bude po čase lámať pod stredom klenby.

Ono od topánok za 140e, pričom väčšinu z toho platíš za značku, sa ani moc očakávať nedá, však? Naviac ak je Bushman skôr fashion firma, než outdoor/zálesácka :yees:

p.s. kvalitné trekové boty začínajú od cca 180e vyššie, plus/mínus koruna v závislosti od modelu/výrobcu. A Bushman medzi výrobcov kvalitnej obuvi fakt neradím - to už radšej niečo nemecké (HanWag, Lowa, Meindl...) a podobne.
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod beaster » 03 Jan 2013, 13:24

Juraj ten s tym ohrievanim obed to som pisal ja :D ale vidiet ze si si asi neprecital o mne vsetko :D myslim, ze keby aj Teba brutalne zradilo zdravie, a mal by si zo zaciatku problem co i len s kratkou prechadzkou do mierneho kopca tak by si asi tiez zacinal od znova :yees: niekedy sa mozeme stretnut a mozem Ti porozpravat moje zazitky z obdobia pred chorobou - nebodoj bude o com rozpravat dlhe hodiny a aj sa zasmejeme ked som pri jednej tulacke krajinou smerom na Bansku Stiavnicu spal v spacaku v jednej dedine v parciku pri Kostole a rano isli babky do kostola a pod.

PS: topanky som pouzival najskor kanady a potom asi 8 rokov celokozene Planiky ale do tych som raz nesikovne zatal sekerou takze teraz ma caka kupa dakych novych.
Existuje iba jeden úspech - žiť svoj život podľa seba.

Tomorow is the very first day of the rest of your life.
Obrázok užívateľa
beaster
 
Príspevky: 199
Registrovaný: 09 Dec 2012, 18:46
Bydlisko: Malacky
Dal Ďakujem: 838 x
Dostal Ďakujem: 253 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod juraj1974 » 03 Jan 2013, 14:42

OT:
To Beaster: Prepac mi asi som to veeelmi zle napisal. Nebolo to myslene nijako proti tvojej osobe. Vazne nie. Neurazam ludi. To nie je moj styl. Prijmi moje ospravedlnenie ak som sa ta dotkol. Chcel som tym vsetkym len napisat tolko ze som chcel vediet intenzitu vychadzok tunaka Svaka aby som vedel odpovedat. Nebolo to posmesne myslene na tvoju osobu ale len ako priklad co mi ostalo v hlave. Ono samozrejme ze kazdy sme niecim v zivote presli. Nie sme tu na to aby sme si ukazovali kto ma väcsieho alebo kto mal toho viac zlomeneho alebo vacsiu jazvu na kozi. Ak vieme dat radu niekomu kto ju chce tak je to to najmenej co mozme urobit. Toto je forum presne pre to...
Co sa tyka spolocneho vyslapu ver ze nemam problem. Rad niekam s tebou vybehnem.

Ospravedlnujem sa za OT. Musel som to vysvetlit aby som sa necitil blbo.
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod Svako Ragan » 03 Jan 2013, 15:30

Páni ďakujem za všetky postrehy a rady. Tieto boty ma iba zaujali svojím dizajnom a zvedavosť mi nedala opýtať sa skúsených ľudí. Ja osobne chodím často na náročné túry Tatry /Alpy (toto leto plánujeme Nórsko) čiže je mi už viac než jasné že Bushman nie je dostatočný. Neostáva mi teda nič iné ako sa popozerať po Hanwagoch alebo Vikingoch (tie ale neviem kde presne na Slovensku zohnať). Ešte raz ďakujem :-)
Svako Ragan
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 03 Jan 2013, 00:46
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod Nataniel » 03 Jan 2013, 15:53

Svako Ragan píše:Páni ďakujem za všetky postrehy a rady. Tieto boty ma iba zaujali svojím dizajnom a zvedavosť mi nedala opýtať sa skúsených ľudí. Ja osobne chodím často na náročné túry Tatry /Alpy (toto leto plánujeme Nórsko) čiže je mi už viac než jasné že Bushman nie je dostatočný. Neostáva mi teda nič iné ako sa popozerať po Hanwagoch alebo Vikingoch (tie ale neviem kde presne na Slovensku zohnať). Ešte raz ďakujem :-)


Hanwag by si mal dostať v Hudy sport http://www.hudy.cz/outdor_obuv_panska/? ... &fPt=15056
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod Chameleon_sk » 03 Jan 2013, 16:47

Svako Ragan,
ak chces Hanwag-y tak sa skontaktuj so Sally-m, ktory ich ma na predajni. Isto sa dohodnete volajako mudro.
Ja som ich kupoval tiez u neho. Dal som sa na ne ukecat a mudro som spravil. Sú to doslova papučky na nohách.
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod beaster » 03 Jan 2013, 17:32

OT:
V pohode Juraj :) ja som sa vobec neurazil len chcel pre istotu uviest veci na spravnu mieru :D

K tym topankam vseobecne - asi je to samozrejmost ale predsa - hocijake si kupis, je naozaj dolezite venovat kopu casu aj starostlivosti o ne a po kazdej vandrovacke a akcii ich poriadne osetrit. Netreba nadavat na topanky, ze sa rozpadli ak im clovek nevenoval ziadnu pozornost. Spravnym ostetrovanim topankam predlzis niekolkonasobne ich zivotnost a naopak ak ich nebudete vobec ostetrovat mozete sa Vam zivotnost z 10-15 rokov skratit aj na 5-8 rokov podla intenzity akou topanky vyuzivas.
Existuje iba jeden úspech - žiť svoj život podľa seba.

Tomorow is the very first day of the rest of your life.
Obrázok užívateľa
beaster
 
Príspevky: 199
Registrovaný: 09 Dec 2012, 18:46
Bydlisko: Malacky
Dal Ďakujem: 838 x
Dostal Ďakujem: 253 x

Re: Bushman expedition boots

Poslaťod Milona » 29 Aug 2016, 22:21

Som použil tieto topánky. Mám dobrú povesť.
Milona
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 29 Aug 2016, 22:18
Bydlisko: Brno
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x


Späť na Obuv

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron