V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod kgabat » 23 Aug 2017, 13:52

Vďaka chlapi za odpovede. V Prievidzi máme sa mi zdá jeden Armyshop tak skúsim aj tam ísť kuknúť. Len dúfam, že tam majú nejaké schopné veci. Budúci týždeň pobehám a snáď niečo nájdem. A nôž by ste mi aký poradili?
Obrázok užívateľa
kgabat
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 16 Aug 2017, 23:17
Bydlisko: Handlová
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod atti.hombre » 23 Aug 2017, 14:07

Ohladne noža na začiatok je skvelý set noža a pílky Laplander : https://www.wilde.sk/set-kombi-laplande ... oz-produkt
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod Gondil » 23 Aug 2017, 14:12

Necitim sa byt vhodny na radenie s nozmi ale myslim, ze toto ti povie aj hocikto iny tu na fore. V prvom rade zisti co potrebujes, co s danou vecou chces robit (na co ma sluzit) a potom skus popozerat tu na fore. Da sa predpokladat, ze tu nejaka ta tema o nozoch bude. Kazdy noz ma ine vlastnosti a je prioritne urceny na inu cinnost. Uz sa to tu myslim hovorilo, ziadny univerzalny noz neexistuje. Takze bez znalosti toho co s tym chces ty robit, ti asi nikto neporadi aky noz si mas zohnat.
Gondil
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 06 Aug 2015, 17:08
Bydlisko: Bošany
Dal Ďakujem: 249 x
Dostal Ďakujem: 296 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod fatal_error » 23 Aug 2017, 15:05

atti.hombre píše:Ohladne noža na začiatok je skvelý set noža a pílky Laplander : https://www.wilde.sk/set-kombi-laplande ... oz-produkt


sakra...to je riadny rozdiel v cene len koli farbe... https://www.wilde.sk/kombi-set-laplander-orange-produkt
Per aspera ad astra...
Obrázok užívateľa
fatal_error
 
Príspevky: 381
Registrovaný: 22 Aug 2011, 10:50
Dal Ďakujem: 164 x
Dostal Ďakujem: 268 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod atti.hombre » 23 Aug 2017, 15:29

:D ja som ani inú farbu nehladal... ale je to tak...za farbu sa platí... :mrgreen: strieborná verzia fotoaparátu oproti čiernej bola o 200€ drahšia- ale ja som čierny nechcel :wolf:
Ja sa skôr čudujem,že ten set ešte dostať...
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod Pája » 25 Aug 2017, 21:11

Myslím, že je o dost důležitější vůbec vykročit, než jít v něčem konkrétním. Zelená barva (nebo jakékoliv přírodní odstíny) jsou super, ale jako všechno, je to nástavba. Třeba já jsem letos na dlouhých pochodech byla nejčastěji v kalhotech, které nosím normálně do práce ve všední dny, ve svetru do kanceláře a obyčejných tričkách. Prostě jsem nic jiného neměla po ruce. Když si vybrat můžu, nosím směsku oblečení z pracovních potřeb, armyshopu a funkčního prádla.
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod adamys » 30 Aug 2017, 12:22

kgabat píše:Vďaka chlapi za odpovede. V Prievidzi máme sa mi zdá jeden Armyshop tak skúsim aj tam ísť kuknúť. Len dúfam, že tam majú nejaké schopné veci. Budúci týždeň pobehám a snáď niečo nájdem. A nôž by ste mi aký poradili?


v Prievidzi mate este jeden dobry obchod vola sa Horal shop na taketo vselijake veci..manzelkina rodina pochadza z Prievidze a pred mesiacom sme tam boli a som sa trochu flakal po meste a nasiel som tam super obchod..tam som toho dost pokupil..co sa tyka aj oblecenia do lesa aj nozikov..skus ist este aj tam pozriet..a vedia tam dobre aj poradit..aj ten nozik ti tam budu vediet poradit..
Obrázok užívateľa
adamys
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 21 Aug 2017, 11:14
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 3 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod juraj1974 » 04 Sep 2017, 12:50

V tom pripade to je pri Rozvoji. Ten je vedla gymnazia. Tam je Horal Shop.
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod kgabat » 08 Sep 2017, 11:49

Ďakujem chlapi za názov obchodu a aj za vysvetlenie, kde sa presne nachádza ten obchod. V pondelok tam hneď behnem a uvidím, či tam niečo nájdem a kúpim. A hlavne kľud, veď toto fórum je o tom aby sme si radili medzi sebou a nie aby sme sa hádali :lol:
Adamys čo si tam ty nakápil?
Obrázok užívateľa
kgabat
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 16 Aug 2017, 23:17
Bydlisko: Handlová
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod adamys » 20 Sep 2017, 10:03

kupil som si tam taku tensiu bundu..je vhodna aj do lesa, ked nie je este taka zima ale aj na bezne nosenie sa mi pacila (takze ju budem aj tak vyuzivat)..potom som si noz kupil znacku -MORAKNIV BUSHCRAFT FOREST...a termo ponozky :-D :-D..aby mi zima v lese nebola :-)
... posledný príspevok sa necituje (upravené)
Obrázok užívateľa
adamys
 
Príspevky: 17
Registrovaný: 21 Aug 2017, 11:14
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 3 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod atti.hombre » 25 Sep 2017, 08:33

Premazané... Na riešenie osobných názorov nesúvisiacich s témou použite SÚKROMNÉ SPRÁVY alebo MINI CHAT - na hornej lište pri možnosti ODHLÁSENIE

atti.hombre
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: V čom chodíte do lesa - základne oblečenie

Poslaťod Nataniel » 13 Dec 2017, 22:29

Mám rad tuto stránku, ľudia okolo nej su super a táto bunda sa mi páci a možno niekomu bude tento odkaz užitočný https://www.armyoriginal.sk/bunda-conger-olivova-texar
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Predchádzajúci

Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia