eBay

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

eBay

Poslaťod Killian » 01 Mar 2011, 14:20

Nakupujete na eBay? Planujete?
Registrovany tam som od roku 2002, parkrat som aj uspesne predal par veci.
Ak by ste potrebovali poradit, tak sa pytajte :) .

Inac odporucam k tomu pouzivat sluzbu kickitback.com. Dostavate este 1% z nakupu naspät. S tym, ze od ludi ktorym to odporucite tiez dostanete 50% ich ziskov z tej sluzby, a od nich odporucenych ludi 25%. To celkom potesi, aj ked 1% nie je vela :), ale ked som kupoval notebook tak to uz boli nejake drobne...

Na automaticke prihodenie bidu ak nie ste pri pocitaci mozete pouzit napriklad auctionsniper.com. Tiez to mam overene, da sa nastavit kolko sekund pred koncom aukcie prihodi. S tym sa da usetrit nejake peniaze, kedze neskorym umiestnenim bidu sa vyhnete moznosti, ze niekto este zvysi svoj povodne planovany bid. 5 prihodeni je tusim zadarmo, potom to stoji 1% z nakupu, alebo to odporucite dalsim ludom a ziskate dalsie moznosti prihodit.
"The great thing about bushcraft is that wherever you go, the skills go with you."
Obrázok užívateľa
Killian
 
Príspevky: 236
Registrovaný: 26 Mar 2006, 19:30
Bydlisko: Spišská Belá
Dal Ďakujem: 25 x
Dostal Ďakujem: 51 x

Re: eBay

Poslaťod Adno » 01 Mar 2011, 22:20

Ebay používam už nejaký ten čas a ušetril mi množstvo peňazí :yees: ... auctionsniper je taktiež dobrá vec, ja som si tam po použití všetkých free snipov previedol nejaké peniaze z paypalu a nemusím sa babrať so zháňaním a presviedčaním ďalších ľudí :) .
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: eBay

Poslaťod juraj1974 » 24 Mar 2011, 08:56

Tak ja frcim na eBay uz par rokov a naozaj sa mi tam podarilo zohnat zopar veciciek za dobre ceny co sa u nas zohnat nedaju. Venujem sa kladkovej lukostrelbe a tam su naozaj ine ceny lukov a vobec vsetkeho. A cibrim si este aj trocha anglictinu... :lol:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: eBay

Poslaťod emo_hunter » 24 Mar 2011, 16:55

Ja sa v tom neviem vôbec orientovať a príde mi, že poštovné a balné je strašne drahé. A vôbec ja som rád, že mi ide vôbec PayPal :lol: :lol: :oops: :-).
emo_hunter
 
Príspevky: 135
Registrovaný: 16 Jún 2010, 11:55
Bydlisko: emo cemetery
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: eBay

Poslaťod kacenak » 29 Apr 2011, 18:20

Ako je to z platením ? To normálne na poŠtu príde balík, alebo ako ? A keďze kupujem v USD, alebo librách, ako potom zaplatím ? V Eurách, alebo ako?
Obrázok užívateľa
kacenak
 
Príspevky: 86
Registrovaný: 20 Apr 2011, 22:26
Bydlisko: Honce - Dedinka v okolí Rožnavy
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: eBay

Poslaťod juraj1974 » 29 Apr 2011, 18:46

Na platenie sa pouziva tzv. embasovana platobna karta ktoru ti vystavi tvoja banka k tvojmu uctu. Tuto kartu potom zaregistrujes na PayPal. Je to medzinarodny platobny.... neviem ako by som to nazval.... Portal. Ktory akceptuje väcsina predajcov vo svete a aj eBay. Prostrednictvom PayPalu platis vsetky obchody na eBay. Co sa tyka pletenia tak to je vzdy v tej mene v akej sa tovar predava. To ale teba trapit nemusi lebo tebe z uctu odchadza vzdy suma v €. Kurz je brany ten ktory dala NBS v den obchodu. Je to najvyhodnejsi kurz. Lepsi ako ponukaju komercne banky. Inak povedane. Kludne mozes pocitat s kurzom ktory vyda NBS.
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: eBay

Poslaťod macmatej » 06 Júl 2011, 14:17

Na platenie cez paypal nemusi byt len embasovana karta. Teda taka, ktora ma vystupene cisla. Staci ak ma vzadu overovaci kod. Staci zajist do banky a odblokovat si platenie cez internet.
Obrázok užívateľa
macmatej
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 02 Apr 2011, 22:00
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 412 x
Dostal Ďakujem: 673 x


Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


cron