Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Adno » 08 Mar 2011, 22:31

atti.hombre píše:Phoebe: tých 14 veľmo závidím...hned by som s Tebou menil! :wink:

Ale zas tí mladší ti môžu závidieť, že si sedel na základnej škole v lavici ešte s Masarykom :lol: Sorry, nedalo mi to :oops: /offtopic

Vitajte, som veľmi rád z každého nového člena :camp:
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 09 Mar 2011, 15:40

Masa-čo?!...jaj Felipe Massa...hej škoda tej matice v Budapešti... :lol: :lol: :lol: zas taký dedo nie som...sakra... :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod hikingsurvival » 09 Mar 2011, 16:27

Mám 12 k bushcraftu som sa dostal asi pred rokom a pol,takže sa ešte mám čo učiť. :)
Aj pred tým som chodil do prírody ale menej :D -máme chatu v prirode
Prvé to začalo túrami,ale keď som náhodou prepol na Beara Gryllsa už to bolo jasné. :) :)
hikingsurvival
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 16 Nov 2010, 16:38
Bydlisko: Piešťany,Trnavský kraj
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Domino » 10 Mar 2011, 21:04

Pozerám že som sa nejako pozabudol prectaviť k fóru som sa dostal cez známeho. Pred oboznámením z týmto fórom som veľmi nerozlišoval medzi pojmami burshcraft, survival, tramping... a ďalšími pojmami každy chodí do lesa každy má svoj štýl. Do lesa chodím od kedy si pamätám potom som sa dostal k skautingu cez ktorý som prešiel na tak trochu Militari. Mám 17 čo chvíľa 18 a pojmi ako Bear Gryls a Ray Mears a xy ďalšich som sa dozvedel až tu na fóre :D HOWGH
Kto nič nerobí nič si nezrobí.
Domino
 
Príspevky: 58
Registrovaný: 02 Jún 2010, 17:36
Bydlisko: Stropkov
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod I.G.I. » 15 Mar 2011, 13:32

Zdravím,
Po dlhšej dobe váhania som sa rozhodol registrovať (hádam niečo poradím)... ja som človek čo veľkú časť detstva strávil v lesoch, a tak mi to ostalo aj naďalej. Doteraz som bol len obyčajný turista, čo sem tam niekde rozložil stan a prešiel nejakým málo frekventovaným chodníkom, ale musím povedať že ste ma ľudia veľmi inšpirovali k takej väčšej spätosti z prírodou ako som bol doteraz. Za to Vám vyslovujem veľké ĎAKUJEM
A ako som sa k vám dostal?? absolútnou náhodou (google) :D keď som hľadal nejaké recenzie ku batohu...
Dovidenia v nejakej diskusií :yees:
Si vis pacem para bellum
Obrázok užívateľa
I.G.I.
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 15 Mar 2011, 13:06
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod sally » 16 Mar 2011, 15:58

Welcome :camp:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pinhead » 19 Mar 2011, 02:09

Už nejakú dobu tu registrovaný som, ale viac menej som len čítal a sledoval.... Otázky prežitia ako v divočine, tak v civilizácii ma vždy zaujímali.... k tomu ma baví aj streľba a veci s ňou spojené + offroading po cestách (a hlavne) necestách :)....
Obrázok užívateľa
Pinhead
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 12 Jún 2010, 18:03
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Samo » 19 Mar 2011, 13:42

Čaffte!
No trošku to trvalo ale nakoniec som sa zaregistroval.Volám sa Samo a som...podľa mňa asi už dosť starý :? .Nejaký čas tento (musím povedať perfektný a zaujímavý) portál sledujem.Dík za fajn rady ,nápady a postrehy.No dosť bolo chvály, teším sa na ďalšiu "spoluprácu"!
Obrázok užívateľa
Samo
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19 Mar 2011, 13:22
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod archer » 21 Mar 2011, 01:59

ahojte!

tak skúsim sa aj ja nejak predstaviť.. volám sa Peter a som zo ZV (26).. prírode sa venujem od malička.. vždy ma bralo prežitie v prírode a už ako malý som podnikal rôzne expedície, ktorými som sa jej chcel priblížiť...

mojou vášnou je lukostrelba.. kamerovanie.. turistika.. a vela vela dalších vecí.. taktiež nemám rád skupinové výlety do prirody.. radšej do nej idem úúplne sám alebo v malej zostave (dvoj - trojčlennej).. bohužiaľ v mojom okolí (mestská paneláková džungľa) nie je veľa ľudí ktorý by nazbierali odvahu vybrať sa do lesa :lol: pretože v nej žijú medvede :bear: a iné krvilačné príšeri ktoré čakajú len na nich :wolf: :D aby ich mohli zjesť ...

na túto stránku som sa dostal len pred nedávnom dozvedel som sa o nej z http://www.hiking.sk... netušil som, že aj na SR existuje nejaké takéto forum.. takže som skutočne rád že som vás našiel.. teším sa na Vaše príspevky.. a dúfam že budem môcť prispieť aj ja nejakou tou štipkou svojej "múdrosti" :D .. tak prajem pekný deň!
Lukostreľba je boj lukostrelca so sebou samým. (E. Herrigel, Zen a umenie lukostreľby)
Obrázok užívateľa
archer
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 21 Mar 2011, 01:29
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 21 Mar 2011, 15:05

:lol: V okolí Zvolena sú medvede?...kde?...nepočítam Sielnicu ,ale aj tam ich ubudlo-nemajú čo jesť, kedže scouti tam už asi nechodia... :wink: :lol: :lol: vitajte na fóre
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Killian » 21 Mar 2011, 23:53

Vitam vsetkych novych clenov :camp: . Tesi ma, ze nam tu tolko pribuda novych a dobrych ludi :yees: .
"The great thing about bushcraft is that wherever you go, the skills go with you."
Obrázok užívateľa
Killian
 
Príspevky: 236
Registrovaný: 26 Mar 2006, 19:30
Bydlisko: Spišská Belá
Dal Ďakujem: 25 x
Dostal Ďakujem: 51 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Adno » 22 Mar 2011, 12:13

Dávno sme tu nemali toľko nových ľudí naraz, vitajte :camp:
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Samo » 22 Mar 2011, 19:19

Dík za privítanie!
Obrázok užívateľa
Samo
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 19 Mar 2011, 13:22
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod clay » 23 Mar 2011, 10:15

Ahojte,
ja som fungl greenhorn, s bushcraftom len začínam, a to nie som žiaden mladík, ale lepšie neskôr ako neskoro...
kamarát ma odkázal na tento portál a som milo potešený, koľko užitočných informácii tu je. Väčšinu som už síce ponasával z videí na youtube, ale len preto, že som nepoznal tento portál, kde je všetko pokope :wink:
Lepšie neskôr ako neskoro... back to roots, save the future
clay
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 23 Mar 2011, 10:00
Bydlisko: NR kraj
Dal Ďakujem: 24 x
Dostal Ďakujem: 6 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 23 Mar 2011, 11:51

Vitaj Clay. Som rad ze sa tu davaju dokopy aj krajania.. :supz:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia