Sám v divočině (2009) Ed Wardle

Knihy, TV seriály, elektronické dokumenty...

Sám v divočině (2009) Ed Wardle

Poslaťod spartan » 19 Júl 2010, 21:18

Pani, dnes 21:55 opraste svoje tv prijimace a naladte na nich Discovery. 21:55 zacina 1. seria Alone in the wild.
Zatial som tento serial nevidel, ale verim ze Ed Wardle nesklame a niecomu novemu sa priucime :D
http://www.knife-life.sk - Diskusné fórum o nožoch a všetkom čo s nimi súvisí.
Obrázok užívateľa
spartan
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 05 Júl 2010, 16:17
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod Blade » 25 Júl 2010, 13:41

Tak prave som pozrel ani nie polovicu z tohto dokumentu, dalej som to uz nevydrzal :roll: Aj ked som sa docital, ze ten clovek uz liezol na Everest a na Severny pol, pripada mi ako chlapec, co vstal od pocitaca, nabalil si high tec veci a isiel "zit" do lesa. S tym co ma zo sebou by tam prezila aj opica. Okrem faktu, ze ma zo sebou okrem zbrane, normalnu udicu ci kanoe ma zo sebou dokonca drot zo zdrojom a urobil si okolo svojej hamaky elektricky plot proti medvedom :| Podla mna nie je mozne aby mal so sebou baterie do kamery na 3 mesiace, kedze Les Stroud (Survivorman) mal zo sebou vraj cca 25 kg len kameroveho vybavenia a to isiel na 7 dni. Nemyslim si ani ze je tam sam, lebo na zaberoch zo Survivormana je vidiet kvalitu zaberov a autorovi sa da uverit, ze to tocil sam, tomuto ale moc neverim. To, ze ten clovek nevedel ani pomenovat orla bielohlaveho, ktoreho pozna aj dieta a ze sa chudacik rozplakal ked mu nad hlavou preletelo lietadlo by som este prezil, ale to, ze si postavil lean to shelter zo zdravych stromov, zatial co ma zo sebou hamaku a celtu je uz trochu moc :evil: Neviem ci sa odvazim vobec dopozerat prvy diel.
Blade
 
Príspevky: 55
Registrovaný: 10 Jún 2010, 16:23
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod Adno » 25 Júl 2010, 17:32

:lol: :lol: :lol: To vazne? Discovery nemam, ale uz len kvoli tej srande by som si to pozrel, snad to bude na youtube alebo niekde :)

Edit: No, zadal som do YT "Alone in the wild" a je to tam, idem sa zabavit :)

Edit2: LOL :lol: , tak myslel som, ze som uz videl vsetko, ale TOTO? :lol: On si tam ozaj natahal elektricky plot okolo hamaky (a to ma so sebou este aj zbran), len tak vytiahol udicu a tolko batoziny so sebou mal, ze doma nemame ani tolko nabytku :lol: a to som videl prvych 10 minut...
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod Adno » 25 Júl 2010, 18:22

Prave som pozeral scenu s lietadlom, kde sa rozreval jak maly chlapec (to bol tusim 3. den v lese) :lol: no, ani nenachadzam vhodne slova na to :twisted:
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod joche » 25 Júl 2010, 18:37

Tak som to zacal tiez kukat. Tu vybavu by som mozno aj pochopil, ved tam ma byt sam tri mesiace. Co ale nechapem je jeho spravanie, ked je taky zalesak tak by si to mal uzivat, ale on vyzera od prveho dna ako priposraty. :lol: :lol:

Okrem tych pohladov na krasnu prirodu tam nie je o co stat, myslim, ze tento serial vynecham. Zlaty Ray M ears! :D
joche
 
Príspevky: 126
Registrovaný: 12 Júl 2010, 21:42
Bydlisko: Poprad
Dal Ďakujem: 24 x
Dostal Ďakujem: 12 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod Adno » 25 Júl 2010, 20:21

Prave som zacal pozerat druhu cast, ale zatial mam taky pocit, ako keby robil z medvedov masovych vrahov ludi. Pri kazdej prilezitosti hovori, ako vsade moze byt prave nejaky medved a aki su nebezpecni... :roll: no neviem, a to je este ozbrojeny
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod sally » 25 Júl 2010, 20:37

Adno - obdivujem tvoju výdrž - ja som to v druhej tretine prvej časti vzdal :lol: Ten jeho utrápený výraz a "boj o prežitie" mi prišli k smiechu - je to fajn show, no mňa to nejako neberie. Len tá príroda je tam fakt krásna - až budem bohatý, viem kam pôjdem na dovolenku :lol:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod spartan » 26 Júl 2010, 07:52

Tiez som bol velmi sklamany z prveho dielu, celkom som sa narehotal ked si druhy den poplakal aky je hladny a sam :lol:
Najviac ma dostala ta velka sekera ktoru vytasi, brokovnica, udica, maceta a ine harampadie. Ozaj vsimli ste si na com upiekol tu rybu? Ja som mal pocit ze to bola ocelova mriezka grilu, pripadne tesco nakupny kosik ako to robia nasi "survajvlisti bezdomovci"... Nic moc veru, ale tak snad sa za tie 3 mesiace chlapec niecomu nauci a my aspon budeme mat grotesku :D
http://www.knife-life.sk - Diskusné fórum o nožoch a všetkom čo s nimi súvisí.
Obrázok užívateľa
spartan
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 05 Júl 2010, 16:17
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod addo77 » 26 Júl 2010, 09:06

no pekne a ja sa rozculujem cely tyzden ze som to nestihol a za toho otca nemozem najst tv program na discovery kedze nikdy to nesedi, takze reprizu nebudem ani hladat . diky pani. Inak naozaj odporucam lesa strouda .. je to fakt typek a je vidiet ze sa vyzna. mam doma vsetky tri serie zial iba v anglictine ale kto len trocha ovlada jazyk tak pochopi vsetko. ODPORUCAM
Obrázok užívateľa
addo77
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 14 Jún 2010, 10:11
Bydlisko: Trenčín
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 7 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod Blade » 26 Júl 2010, 10:43

Ed Wardle si aspon splnil detsky sen, tak z toho ma cosi aspon on ked uz my nie :lol:
Seriu Survivorman od Lesa Strouda tiez odporucam. Je vlastne sam s kamerovym vybavenim a zostava 7 dni na roznych miestach (vacsinou sa ma ale aj niekam dostat). Nie je sice taky skuseny ako Ray Mears, ale zase je tam vidiet aj psychologicku cast takejto "dovolenky". V jednom dieli sa mi napr. pacilo, ako pri jednom zabere kde ho vidiet v dialke spomenul, ze zaber je sice pekny, ale on sa musi teraz po tu kameru vratit :)
Blade
 
Príspevky: 55
Registrovaný: 10 Jún 2010, 16:23
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod Jaren » 26 Júl 2010, 13:35

spartan píše: Nic moc veru, ale tak snad sa za tie 3 mesiace chlapec niecomu nauci a my aspon budeme mat grotesku :D


Ahoj

Nenaučí, pretože pokiaľ viem z iných zdrojov, vydržal asi len 50 dní.
Obrázok užívateľa
Jaren
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Júl 2010, 15:43
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 6 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod atti.hombre » 26 Júl 2010, 14:24

:lol: ...no kukal som časti na youtube- a kedže anglicky viem len nadávať,tak ma to pobavilo...a zavolal som k tomu manželku,aby videla, ako dakedy pučila strachom po zotmení oči do tmy...do rána nespala,furt ma budila -že " MEDVEĎ"...a ked sa brieždilo,tak zabuvala a mne sa vedľa deti zobudili...takto to šlo celý víkend a ja som si pospal až v práci!...Chlapec je riadne vyplašený!...ale dvíha sebavedomie iným bojazlivým...a dovolenka?No ja by som bral,keby som sa tam usadil!Ale žena by so mnou nešla!...to viem isto... :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod matus » 23 Dec 2010, 17:04

kto chce vidiet tu srandu tak 25 .12 2010 ide na discovery tento panko :D inak cast z 22.12 ma dostal zachvaty smiechu cely film :mrgreen:
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod matus » 28 Dec 2010, 21:12

nasiel som to po cesky nech sa paci http://movie-library.cz/film/281554-sam ... tv-serial/
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: TV serialy venovane bushcraftu a suvisiacim temam

Poslaťod Snypo » 30 Dec 2010, 14:55

vcelku zábavné,ale každá snaha sa cení :P
Obrázok užívateľa
Snypo
 
Príspevky: 244
Registrovaný: 29 Sep 2008, 17:31
Bydlisko: Šalgovík - metropola východu
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 37 x

Ďalší

Späť na Informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


cron